Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprawa z brakiem dostępu na SHOPowy Restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Sprawa z brakiem dostępu na SHOPowy Restock (/Temat-Sprawa-z-brakiem-dostepu-na-SHOPowy-Restock-28554)



Sprawa z brakiem dostępu na SHOPowy Restock - BartuS - 19-02-2011 08:59

No więc jednak usnąłem, nie kampiłem Jerk2. Dziś wchodzę na maila a tu niespodzianka:
Cytat:

Hey there!

We experienced a technical error in Friday's Shopper's Redemption that resulted in your account being excluded from the eligibility list. We realize that with this week's earlier redemption issue, this must be doubly frustrating. Our sincere apologies for the inconvenience.

You will, of course, be automatically eligible for the next Shopper's Redemption -- and we'd also like to award you 1,000 PTZ. Here is a promotional code you can use to get your PTZ: xxxxxx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxxxxxxxxxx

To use your code, please visit http://www.lockerz.com/promo before April 1, 2011.




Best,

The Lockerz Crew

A więc jasno widac, że moje konto nie zostało dopisane do listy uczestników, i wzamian za to dostałem darmowy wstęp na kolejny shopowy restock ! Ale to nie koniec niespodzianek. Dostałem "Gift Carda" od lockerz na 1000 PTZ do wykorzystania TUTAJ. Jestem bardzo zadowolony, kampimyyy na następny shopowy TongueLol


RE: Sprawa z brakiem dostępu na SHOPowy Restock - Monster - 19-02-2011 10:52

Ja też usnołem, ale takiego emaila nie dostałem. A więc przepadł ten restock ?


RE: Sprawa z brakiem dostępu na SHOPowy Restock - Kosto12 - 19-02-2011 10:57

A ten kod do czego mozesz wykorzystac? Na co wydac?


RE: Sprawa z brakiem dostępu na SHOPowy Restock - cinexik - 19-02-2011 11:05

A ja nie przysnąłem, czekałem cierpliwie, a tu SRU, dostępu nie miałem.
z jakiego maila dostałeś ten mail?


RE: Sprawa z brakiem dostępu na SHOPowy Restock - BartuS - 19-02-2011 11:12

@cinexik, z jakiegoś dziwnego: [email protected] Jak najbardziej lockerzowy Smile

@Kosto12, okrągłe 1000PTZ dostałem za kod.


RE: Sprawa z brakiem dostępu na SHOPowy Restock - Nayare - 19-02-2011 11:26

To prawda, dodatkowo macie wstep na nastepny shopowy... za free, ja ofc kupilem tapetke srebrna i problemu z wejsciem nie mialem, ale oczywiscie musiala byc jakas aawaria w tpsa akurat na restock i jechalem na iplusie. Koszulka jestSad


RE: Sprawa z brakiem dostępu na SHOPowy Restock - Daminn - 19-02-2011 12:18

Taki sam email. Wolałbym już dostęp do dzisiejszego niż jakieś 1000Ptz.


RE: Sprawa z brakiem dostępu na SHOPowy Restock - BartuS - 19-02-2011 12:20

@up, ale masz dostęp do następnego shopowego za free Tongue