Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]czy moge zrobic - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]czy moge zrobic (/Temat-Rozwiazane-czy-moge-zrobic-2855)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]czy moge zrobic - domino0910 - 07-03-2010 12:10

witam.czy moge załozmy zalozyc 10 poczt, na nie wyslac mielie z zaproszeniem a zaloguje sie na locker-ow moj kumpel? co ma zupelnie inne ip?
czy przez to nie dostane bana?
10 kont by mi założyl...mge tak zrobic?


RE: czy moge zrobic - Kilol - 07-03-2010 12:11

Możesz, ale jest ryzyko na bana/wyzerowanie PTZ. Jeśli byłoby to około 3 kont, to nic takiego, ale i tak nie radzę tego robić.


RE: czy moge zrobic - kiepskicyc - 07-03-2010 12:36

Witam, a wiecie może ilu znajomych można zgarnąć postując tu adres z zaproszeniem na lockerz?

Zapraszam na odlotek.pl
http://odlotek.pl/zaproszenie/1073


RE: czy moge zrobic - Kilol - 07-03-2010 12:39

Weź sobie jaj nie rób. Przecież każdy tutaj ma konto na Lockerz. Nie rób off-topu.

Edit : Nic się nie stało.Tongue


RE: czy moge zrobic - szulakaluble - 07-03-2010 12:51

zrob inaczej. zaloz 10 kont wyslij tam zaproszenia i niech sie 10 osob na nie zaloguje kazda inna. Ja tak robiłem bo niektorzy ludzie to juz tak sie boja ze to wirus czy cos, ze im sie nie chce...Duzo razy sam musialem do nich chodzic i z ich komputera sie logowac bo to az zal pisac ale nie wiedzieli jak wypelnic pola rejestracji.....


RE: czy moge zrobic - kiepskicyc - 07-03-2010 13:19

dzięki. nie no sorry, nie off topic ale widząc że kilka osób tak postuje wyłącznie zaproszenie swoje to o tym sposobie pomyślałem


RE: czy moge zrobic - Daminn - 07-03-2010 15:06

Bo jest od tego specjalny temat. Co do tematu, można. Chodzi przede wszystkim o ip kont lockerz. Ip poczty i tak nie sprawdzą, bo jak?;]


RE: czy moge zrobic - Kalis - 07-03-2010 15:26

Gdzieś widziadłem ze Ktoś tez miał zmienne IP i tak go wykryli, wiec chodzisz do kolego i prosisz i ich żeby sobie zakładali konto lub idziesz do kafejki i tak zakładasz Smile


RE: czy moge zrobic - dar_ole - 07-03-2010 16:07

tez myslalem o kafejkach i szkolach ale juz ktos mogl tam pozakladac nie?


RE: czy moge zrobic - Kilol - 07-03-2010 16:46

Jeśli chcecie pozakładać konta w kafejkach, szkołach to nie polecam, bo ktoś już mógł mieć tam założone konto, lub
kilka kont. Zwiększyłoby to szanse na bana/wyzerowania PTZ.