Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiam.com - Własny dedyk, przerwa w działaniu, nowości ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-2)
+--- Wątek: Zarabiam.com - Własny dedyk, przerwa w działaniu, nowości ! (/Temat-Zarabiam-com-Wlasny-dedyk-przerwa-w-dzialaniu-nowosci-28538)

Strony: 1 2 3


Zarabiam.com - Własny dedyk, przerwa w działaniu, nowości ! - Admin - 18-02-2011 22:25

Zarabiam.com - Własny dedyk, przerwa w działaniu, nowości !




Witam serdecznie po 30 godzinnej przerwie,




[Obrazek: 0.jpg]

Na początku chciałbym podziękować kilkudziesięciu osobom, które przez ten czas pisały prywatne wiadomości lub maile z zapytaniami, kiedy wrócimy do sieci - mimo, że nie każdemu mogłem odpowiedzieć (maili naprawdę było multum, a czas poświęcałem głównie na próbach regeneracje serwera) to doceniam Wasze zainteresowanie Smile
Ale do rzeczy, zapewne wielu z Was sobie zadaje pytanie co się tak naprawdę stało (wbrew pozorom plotki głoszące, że Dominator z Bartusiem włamali się używając atari, to kłamstwo).

[Obrazek: 43521864_f487f5acc5.jpg]

Jak dobrze wiecie na serwerze zdarzały się crashe, głównie przez syf jaki Fensz trzymał na swoim dedyku. Po ostatnim upadku stwierdziłem, że to nie ma już dłużej sensu, nie chce w tak młodym wieku osiwieć, dlatego też ponownie zainwestowałem w Nasze społeczeństwo (nigdy nie odpuszczęTongue) zakupując dedyka, który jest w 100% tylko i wyłącznie Nasz, teraz w razie ewentualnych problemów będę miał bezpośredni kontakt z dostawcami, koniec z pośrednikami. Chłopaki na shoutboxie czy Tsie zauważyli poprawę w szybkości ładowania stron. Na forum została przywrócona baza z 3 dni przed crashem, przez co część Waszych tematów, postów, zdjęć w galerii bezpowrotnie zniknęła, dlatego też zalecam ponowny upload Waszych wygranych zdjęć(skasowałem ich trochę więcej niż z 3 dni - nie miałem backupa wszystkich zdjęć). Wesolutki wyłożył mi małe korepetycje w zakresie korzystania z shella czy dedyka za co mu z tego miejsca dziękuje - głównie za przekazaną wiedzę.
Niestety a może "stety" Nasz serwer TS3 został zainstalowany na nowo - Jest w tym plus i minus. Plusem jest fakt że obecnie posiadam Query admina, który pozwoli wprowadzić wiele świetnych funkcjonalności, podczas instalacji wcześniejszego tsa nie przywiązałem do tego wagi i nie zapisałem danych. Minusem jest utrata wszystkich kanałów - dlatego też zostanie stworzony specjalny temat w dziale "sprawy, pomysły, zmiany dotyczące zarabiam.com" gdzie użytkownicy, którzy już taki kanał mieli - będą mogli się o niego upomnieć (to akurat będzie łatwe do zweryfikowania).

Teraz coś z plusów (chociaż fakt zmiany serwera jest zdecydowanie jednym z nich) - nowy layout jest już gotowy i praktycznie gotowy do użycia - zostaną wprowadzone ostateczne niewielkie zmiany w czcionce czy sidebarze. Shop zarabiam.com, który zastąpi niezręczne pisanie w dziale "FG" również jest gotowy do użycia i na dniach zostanie aktywowany, tak samo jak nowy zautomatyzowany system odznaczeń !


Krótko mówiąc, wróciliśmy i ruszamy z pełną parą
[Obrazek: 71156_116542365078882_3563795_n.jpg]
Zacytuje internetową gwiazdę z której wezmę przykład:
"nie ma op LolLolLol alania się !"
Serdecznie Was pozdrawiam ! Wracajmy do tego co robimy najlepiej - Zarabiamy w sieci !



RE: Zarabiam.com - Własny dedyk, przerwa w działaniu, nowości ! - wesolutki - 18-02-2011 22:28

No to się rozumieBig Grin


RE: Zarabiam.com - Własny dedyk, przerwa w działaniu, nowości ! - ambrell - 18-02-2011 22:28

w końcuuuuu;D
Nudno było bez forum Tongue


RE: Zarabiam.com - Własny dedyk, przerwa w działaniu, nowości ! - BartuS - 18-02-2011 22:29

No my siedzieliśmy nocami zeby wbić do panelu admina, ale jednak nie udało nam się ostatecznie zhakowac forum (dziękujcie Bananowi, bo ma dobre hasło ;s)


RE: Zarabiam.com - Własny dedyk, przerwa w działaniu, nowości ! - Zythus - 18-02-2011 22:29

Aha. cool/


RE: Zarabiam.com - Własny dedyk, przerwa w działaniu, nowości ! - DDK - 18-02-2011 22:32

Jazda ! Forum za***ala tylko świst ! Pro elo mistrzowsko. Nowy lay bedzie pro elo wyje...ekstra fajny. Musze łopatę "chycić" i skończyć tą ciężką pracę fizyczną.

Mistrzowsko Banan. Oby tak dalej Wink

Zacytuję to co już mowiłem na TS, albowiem "Przez brak dostępu do forum to nawet wyszedłem na dłużej z domu" xDD


RE: Zarabiam.com - Własny dedyk, przerwa w działaniu, nowości ! - Satan - 18-02-2011 22:33

Fak ! Myślałem że bez tego forum padnę o_0 Jestem uzależniony od Zarabiam.Com. A ty ? Lol


RE: Zarabiam.com - Własny dedyk, przerwa w działaniu, nowości ! - simon002 - 18-02-2011 22:34

nie ma co! Dobra robota. Od razu widać, że stronka lepiej śmiga Big Grin


RE: Zarabiam.com - Własny dedyk, przerwa w działaniu, nowości ! - xPietrek - 18-02-2011 22:35

Dobrze Smile Może zaprezentujesz nowy sprzęt?


RE: Zarabiam.com - Własny dedyk, przerwa w działaniu, nowości ! - MotorniczyTramwaju - 18-02-2011 22:45

Jeszcze raz taki numer i normalnie chyba zacznę się coraz więcej uczyć bo nie mam co robić na zarabiam.com! :O
Mam nadzieję, że wszystko będzie all right Smile (chyba już 3 raz hehe)