Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozmowa z agentem celnym. Jest szansa odzyskania kasy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Rozmowa z agentem celnym. Jest szansa odzyskania kasy! (/Temat-Rozmowa-z-agentem-celnym-Jest-szansa-odzyskania-kasy-28504)

Strony: 1 2


Rozmowa z agentem celnym. Jest szansa odzyskania kasy! - adik0070 - 18-02-2011 17:47

Jak wiecie rozmawiałem z celnikiem i powiedział, że jest możliwość skorygowania nałożonego cła/vatu na nasze paczki. Wszystko za sprawą braku kosztu przesyłki na fakturze od Lockerz.

Od razu po rozmowie napisałem do Lockerz w sprawie ponownego wystawienia faktury i przesłania mi jej mailem lub listem.
Oto odpowiedź jaką dostałem od Kathy:

Cytat:Hey Adrian-

I have contacted our Merch team to see if we can get you an invoice. Please give them several days to investigate.

Best,
Kathy

--
Kathy Savitt
CEO, Lockerz.com


Zatem czekamy ; ]


RE: Rozmowa z agentem celnym. Jest szansa odzyskania kasy! - Xanthi - 18-02-2011 18:44

Nie sądzę żeby coś z tym zrobili, ale powodzenia Wink


RE: Rozmowa z agentem celnym. Jest szansa odzyskania kasy! - cinexik - 18-02-2011 18:49

czyli mamy rozwiązanie aby więcej nie płacić podatku i VATu za paczki od lockerz?


RE: Rozmowa z agentem celnym. Jest szansa odzyskania kasy! - adik0070 - 18-02-2011 19:10

Zobaczymy czy przyślą fakturę, jak przyślą to piszemy do nich 'masowego' maila o dołączanie takiej faktury do każdej paczki.

@cinexik

Całkowicie nie, to tylko zmniejszy VAT o jakieś 50-60zł, a może i więcej Wink


RE: Rozmowa z agentem celnym. Jest szansa odzyskania kasy! - cinexik - 18-02-2011 19:45

oo super Big Grin
napisz jak dostaniesz odp. Big Grin
może bedzie rewolucja ;]


RE: Rozmowa z agentem celnym. Jest szansa odzyskania kasy! - DJAd1 - 19-02-2011 18:34

Cinexik bo oni nie mają na naszych paczkach od lockerz kwoty transportu a nasz urząd celny do każdej takiej paczki dolicza sobie właśnie 100$ niby za transport Tongue


RE: Rozmowa z agentem celnym. Jest szansa odzyskania kasy! - MotorniczyTramwaju - 20-02-2011 17:48

Wszystko chore :/ No ale nadzieja umiera ostatnia...


RE: Rozmowa z agentem celnym. Jest szansa odzyskania kasy! - Leopard - 20-02-2011 23:19

Pewnie nie wypali, no ale warto próbować ;].


RE: Rozmowa z agentem celnym. Jest szansa odzyskania kasy! - DonHoracy - 20-02-2011 23:28

Oczywiście, że to nie wypali bo nasza ukochana lodziara Kathy odeśle tą sprawę do kogoś innego a potem po miesiącu dostaniemy maila z automatu jak zresetować hasło do konta.


RE: Rozmowa z agentem celnym. Jest szansa odzyskania kasy! - DDK - 21-02-2011 00:26

Warto spróbować Smile Reput leci za robotę.