Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszukanie przez allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Oszukanie przez allegro (/Temat-Oszukanie-przez-allegro-28443)



Oszukanie przez allegro - mateusz171294 - 12-02-2011 13:08

Witam serdecznie już długo ponad miesiąc temu zakupiłem a w zasadzie zamieniłem się za SE X1 za Iphone 3gs + dopłata 200zł... Po rozmowach przed zamianą gość wydął mi się nieco dziwny dlatego postanowiłem zaczekać aż przyjdzie telefon po wcześniejszej wpłacie 200 zł. Telefon przyszedł po około 10 dniach jednak na drugi dzień został odesłany z powrotem. Dlaczego? okazała się podróbka 9moj błąd nie widziałem , że w dodatkowych informacjach napisał, że ma dual sim) ok ... telefon był uszkodzony zapakowany karygodnie w pudle luzem telefon z akcesoriami i i napchane tektury do środka co spowodowało uszkodzenie wyświetlecza... więc odesłałem telefon i nadal nie dostałem zwrotu 200 zł tamten allegrowicz cały czas ma jakąś wymówkę a to, że jest na wyjeździe a to, że nie ma itd... Allegro nie reaguje nie wiem zbytnio co mam zrobić doradźcie coś bo nie mam zamiaru być stratny


RE: Oszukanie przez allegro - DDK - 12-02-2011 13:53

Pozostaje czekać, jeśli nie to albo Allegro, albo Policja Smile