Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Generator Sygnatur by zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Generator Sygnatur by zarabiam.com (/Temat-Zamkniety-Generator-Sygnatur-by-Lockerz-Forum-eu-2843)

Strony: 1 2 3


RE: Generator Sygnatur by zarabiam.com - Bolt - 07-03-2010 09:25

No w sumie mam 1 obrazek i troche liter i już w zasadzie 2 znaki przed granicą... Sad A w sygnaturze powinno być co najmniej 300-350 znaków.. Trzeba z Adminem pogadać Wink
A jak chciałem 2 sygnatury (bo mam 2 konta Tongue) to się nie mieściły


RE: Generator Sygnatur by zarabiam.com - MotorniczyTramwaju - 07-03-2010 09:44

Good Job! Ale np. mój nick jest za długi i nie mieści się niestety, ale i tak bardzo proste narzędzie dzięki któremu możemy się pochwalić naszymi PTZ


RE: Generator Sygnatur by zarabiam.com - johnny86 - 07-03-2010 09:45

patrzylem na kod to moglbym o ok 20 znakow skrocicTongue Ale to i tak bedzie za malo na 2 sygnSmile
Pogada sie z adminem i zobaczymy co z tego wyjdzieTongue

motorniczytramwaju to trzeba by zrobic specjalna sygnature dla tych co maja dlugi nick Smile
Ja niestety z grafiki lezeWink może admin ogłosi konkurs na sygnature to wtedy będą nowe do wyboru albo ktoś kto jest dobry z grafiki zrobiBig Grin


RE: Generator Sygnatur by zarabiam.com - Zythus - 07-03-2010 11:35

Ale jak tak teraz patrzę, to prawie wszyscy macie więcej ptz ode mnie :F


RE: Generator Sygnatur by zarabiam.com - Athemis - 07-03-2010 11:35

Świetna robota chociaż można by dodać więcej stylów sygnatur.


RE: Generator Sygnatur by zarabiam.com - Admin - 07-03-2010 12:44

(07-03-2010 09:25)Bolt napisał(a):  No w sumie mam 1 obrazek i troche liter i już w zasadzie 2 znaki przed granicą... Sad A w sygnaturze powinno być co najmniej 300-350 znaków.. Trzeba z Adminem pogadać Wink
A jak chciałem 2 sygnatury (bo mam 2 konta Tongue) to się nie mieściły

300-350 znaków? nic z tego.
Sygnatury będą zajmować więcej miejsca, niż posty co niektórych.
Ten limit się nie zmieni.

Wersja Dla upartych - zawsze mozna wygenerować skrypt na stronie i obrazek wrzucic na imageshack itp Smile Problem rozwiązany.

pozdrawiam


RE: Generator Sygnatur by zarabiam.com - Killer - 07-03-2010 12:46

Admin ma racje pozniej pokemony wrzucaja po 2-3 sygnatury spamiąć nimi cały temat.
trzeba wybierac sygnatura lub text.


RE: Generator Sygnatur by zarabiam.com - Czarny767 - 07-03-2010 13:32

Dla mnie jest to super pomysl :> tylko szkoda ,ze sie nie zmieniaja PTZ w sygnaturze . np : mam teraz 664 PTZ a jutro bede miec 672 PTZ ;] ,a na sygnaturze zostanie nadal 664 PTZ


RE: Generator Sygnatur by zarabiam.com - MotorniczyTramwaju - 07-03-2010 13:33

Jak to mówią darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby Smile Bardzo fajny pomysł oby tak dalej!


RE: Generator Sygnatur by zarabiam.com - mikolaj90 - 07-03-2010 14:12

Świetna robota.