Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Paypal problem z wypłata ; | - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Paypal problem z wypłata ; | (/Temat-Rozwiazane-Paypal-problem-z-wyplata-28419)



[Rozwiązane]Paypal problem z wypłata ; | - AdOne - 11-02-2011 21:09

Witam jest problem , ponieważ chciałbym wypłacić $$ z lockerz ale gdy daje wypłać uzupełniam dane to niestety ale wysyakuje mi tak komunikat
Cytat:Możliwość użycia tego rachunku bankowego w witrynie PayPal jest zablokowana. Dodaj inny rachunek bankowy.

Jeżeli jednak chcesz korzystać z tego rachunku, możesz przesłać nam faksem wyciąg z tego rachunku, na którym znajdują się dwie wpłaty dokonane przez system PayPal wraz z kopią swojego prawa jazdy lub innego dowodu tożsamości ze zdjęciem. Jako stronę tytułową faksu należy wykorzystać ten formularz, a faks należy wysłać pod numer (402) 537-5780.

Z racji tego iż jestem niepełnoletni nie mam dowodu. A konto jest rodziców! Znacie jakiś inny sposób na wypłatę?


RE: Paypal problem z wypłata ; | - paskur - 11-02-2011 21:17

Mozesz przelac mi na pp, a ja tobie dam na bank, o ile cos zarobie Smile


RE: Paypal problem z wypłata ; | - AdOne - 11-02-2011 21:20

Nie no taki stan rzeczy nie wchodzi w grę skąd miałbym pewność , że mnie nie oszukasz?


RE: Paypal problem z wypłata ; | - cpr - 12-02-2011 11:42

Poza tym mój kumpel kiedyś też tak zrobił i oba konta zablokowali na 6 miesięcy.


RE: Paypal problem z wypłata ; | - budzik6410 - 12-02-2011 13:49

Adone nie masz sie czym martwic:)Wymienialem sie kiedys z paskurem i nie oszukalSmile


RE: Paypal problem z wypłata ; | - paskur - 12-02-2011 14:05

haha wymienialem juz tak kaske milion razy i jakos nic mi nigdy nie blokowali, ale jak nie chcesz twoja strata


RE: Paypal problem z wypłata ; | - Adam_Black - 12-02-2011 14:07

Również możesz powiedzieć któremuś z rodziców żeby zrobił konto na pp a potem tylko przesyłasz kasę na to konto a potem twój rodzic wysyła na swoje konto.


[Rozwiązane]Paypal problem z wypłata ; | - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.