Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Punkty + Zaproszenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Punkty + Zaproszenia (/Temat-Rozwiazane-Punkty-Zaproszenia-2840)



[Rozwiązane]Punkty + Zaproszenia - Bart - 06-03-2010 22:35

Witajcie. Zaznaczam że szukałem.
Od wczoraj nie łapie mi punktów za pytania nie wiem czemu , odpowiem, odświeżę przeglądarkę i znowu mam pole do wpisania.
Drugi problem to że nie moge wysłać zaproszeń.Wczoraj wyslałem 2 o godzinie 21.50 wszystko bez problemu , miałem wysłać jeszcze 2 do znajomych ale wyskoczyło mi o limicie na dzień.
Jest 22.30 a dalej nie moge wysyłać zaproszeń Undecided


RE: Punkty + Zaproszenia - max18 - 06-03-2010 22:42

Spróbuj skasować ciasteczka czasami sie tak zdarza.A co do wysyłki zaproszeń nie wiem jak ci pomóc


RE: Punkty + Zaproszenia - Bart - 06-03-2010 22:44

(06-03-2010 22:42)max18 napisał(a):  Spróbuj skasować ciasteczka czasami sie tak zdarza.A co do wysyłki zaproszeń nie wiem jak ci pomóc

skasowałem, robiłęm na 2 przeglądarkach dalej to samo ;/


u Brata na kompie wszystko śmiga .... tzn na jego koncie Smile


RE: Punkty + Zaproszenia - Alcor - 07-03-2010 03:57

Co do pierwszego problemu to za bardzo nie wiem co może pomóc, jak wyczyściłeś ciastka i zmieniłeś nawet przeglądarkę to już nie wiem o co kaman. Co do zaproszeń to jest taki błąd, trzeba poczekać aż lockerz go naprawi.


RE: Punkty + Zaproszenia - Bart - 07-03-2010 12:26

Za dzisiejsze pytanie dostałem PKT.ZObaczymy jutro.
Co do zaproszeń to na gmaila nie chce wysłać. Na o2 wysłało.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Punkty + Zaproszenia - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.