Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lockerz Mobile ! Lockerz w Twoim telefonie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Lockerz Mobile ! Lockerz w Twoim telefonie (/Temat-Lockerz-Mobile-Lockerz-w-Twoim-telefonie-28395)

Strony: 1 2 3


RE: Lockerz Mobile ! Lockerz w Twoim telefonie - bud3k - 11-02-2011 17:54

tylko niech będzie w marcu, jak już wrócę do domu i będę mógł normalnie korzystać z neta w swoim iPhonie Big Grin


RE: Lockerz Mobile ! Lockerz w Twoim telefonie - ketrab - 11-02-2011 19:02

fajnie, u mnie działa na monte. dobry pomysł, ale powodzenia na restocku to absolutnie nie gwarantuje Tongue


RE: Lockerz Mobile ! Lockerz w Twoim telefonie - Bolt - 11-02-2011 19:05

Lockerz już wysłało e-maile że będą takowe restocki Wink Nic tylko stay tuned - już widzę to klikanie w małe guziki mojej nokii c3, zamiast m będzie się klikało q no ale cóż Big Grin


RE: Lockerz Mobile ! Lockerz w Twoim telefonie - Synkretysta - 11-02-2011 21:36

Ja nie mogę uzyskać poprawnego wyświetleniatrony - ani na Windows Mobile, ani na symbianie.
Po wejściu w redeem od razu mam formularz do wpisania danych.
Używm opery mobile 10 oraz IE.


RE: Lockerz Mobile ! Lockerz w Twoim telefonie - Athemis - 11-02-2011 21:41

Zacznę korzystać. Jak nie będzie dostępu do kompa na 100% się przyda Tongue


RE: Lockerz Mobile ! Lockerz w Twoim telefonie - Mateusz5511 - 11-02-2011 21:43

skasowane


RE: Lockerz Mobile ! Lockerz w Twoim telefonie - Bolt - 11-02-2011 21:58

Ja używam opery mini na nokii c3 i wszystko ok jest Wink Więc brać fony z shopa i na restocki czekać! Big Grin


RE: Lockerz Mobile ! Lockerz w Twoim telefonie - Monster - 12-02-2011 00:11

ahahaha lepiej już nie mogło być


RE: Lockerz Mobile ! Lockerz w Twoim telefonie - DDK - 12-02-2011 10:33

Może na telefonie nie będzie trzeba wpisywać danych, tylko będzie pobierać z formularza My Account od razu bo wiadomo na PC boty i patrzenie ze strony Lockerz - szybsze wpisywanie z klawiatury PC niż z telefonowej.


RE: Lockerz Mobile ! Lockerz w Twoim telefonie - Tech - 12-02-2011 10:41

Będzie normalny formularz do wpisywania danych. Oj, przeczuwam, że w nadchodzących restokach nagrody zejdą w 3s...