Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lockerz Mobile ! Lockerz w Twoim telefonie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Lockerz Mobile ! Lockerz w Twoim telefonie (/Temat-Lockerz-Mobile-Lockerz-w-Twoim-telefonie-28395)

Strony: 1 2 3


Lockerz Mobile ! Lockerz w Twoim telefonie - DDK - 11-02-2011 15:19

Witam. W ostatnim czasie Lockerz robi postępy, albowiem mamy do dyspozycji Mobilną Wersję LOCKERZ ! Jest ona dostępna pod m.lockerz.com

Z komputera wyświetlana jest normalna wersja Lockerz, ale gdy wejdziecie na nią w komórce, pokazuje się mobilna wersja ( uproszczona ) i łatwiej wszystko zrobić i wszystko jest czytelne

Gdy się zalogujemy widnieje obrazek REDEEM, gdy wejdziemy dalej wszystko wygląda prosto, estetycznie i czytelnie, a co lepsze, chodzi płynnie.


Gdy się zalogujemy do PTZPlace z PC, pojawia się błąd, lecz z telefonu chodzi. Czyżby Lockerz szykowało restock tylko dla osób z telefonami ? Czy wszystko będzie chodzić świetnie ? I najlepsze pytanie zadane dziś na SB " Ciekawe czy wyjdzie LRC na iPhona ". Wszystko okaże się w swoim czasie Smile Czekamy na aplikacje wspomagające na nasze Androidy, Symbiany i iOSy.

Kilka SSów:
[Obrazek: img0026w.png] [Obrazek: img0036n.png] [Obrazek: img0028b.png]
[Obrazek: img0029r.png] [Obrazek: img0030t.png] [Obrazek: img0035t.png]
[Obrazek: img0034n.png] [Obrazek: img0033f.png] [Obrazek: img0032.png]

Sreeny by Leopard.
Text by DDK.
Info by haggard.

PS. Pierwszy news. Myślę że będzie lepiej.



RE: Lockerz Mobile ! Lockerz w Twoim telefonie - Leopard - 11-02-2011 15:23

A najlepsze jest to, że PTZ Place samo się odświerza na iOS Jerk2.


RE: Lockerz Mobile ! Lockerz w Twoim telefonie - Tech - 11-02-2011 15:25

Mi na ipodzie raz działa, raz nie, więc raczej nic nie zgarnę <facepalm>


RE: Lockerz Mobile ! Lockerz w Twoim telefonie - ambrell - 11-02-2011 15:25

Uuuu, lockerz się rozkręca. SuperWink
Jak narazie wersja mobilna jest świetna, czekam na więcej opcji.
Fajny news dedek ^,-


RE: Lockerz Mobile ! Lockerz w Twoim telefonie - Paviano - 11-02-2011 15:36

Jak nie będzie restocków podzielonych na platformy to zrobią pewnie jeden restock, na którym posiadacze PC będą mieli swój dostęp, a pozostali z telefonami na inny serwer.



Ja to na PC odpaliłem ^ _ ^
[Obrazek: sadasdasdasdas.PNG]


RE: Lockerz Mobile ! Lockerz w Twoim telefonie - Mateusz5511 - 11-02-2011 15:45

skasowane


RE: Lockerz Mobile ! Lockerz w Twoim telefonie - MotorniczyTramwaju - 11-02-2011 15:50

W końcu może iPad się przyda do Lockerz xD bo ostatnio to nawet ciężko się było zalogować na fonie ;d
Ale nadal można korzystać z Lockerz w pełnej okazałości Big Grin
[Obrazek: img0036r.png]
[Obrazek: img0037y.png]


RE: Lockerz Mobile ! Lockerz w Twoim telefonie - Burned - 11-02-2011 15:50

Nieźle to wygląda, pewnie jeszcze to udoskonalają, testy itp.


RE: Lockerz Mobile ! Lockerz w Twoim telefonie - Bolt - 11-02-2011 16:20

Taaak, już na fizyce przetestowałem stronkę, ale nie chciało mi się newsa pisać Big Grin. Ogólnie postarali się, szybciutko sie ładuje, wszystko przejrzyście, po prostu miód Wink


RE: Lockerz Mobile ! Lockerz w Twoim telefonie - nothing - 11-02-2011 17:13

Albo restock mobile tylko na telefonach Smile Choć ja w telefonie nie mam neta i Wi-Fi Tongue