Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Xbox 360 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Xbox 360 (/Temat-Rozwiazane-Xbox-360-2837)



[Rozwiązane]Xbox 360 - Carlito - 06-03-2010 21:44

Mam pytanie czy na tym xboxie z lockerz będę mógł grać normalnie w Polskie gry? Gdzieś czytałem ze tam jest format NTSC i że sobie nie pogram. A jeśli by się okazało że nie mogę grać to czy pomogło by przerobienie xboxa?

Z góry dziękuje i pozdrawiam.


RE: Xbox 360 - mozambik1 - 06-03-2010 21:51

Nie przeszkadza to za bardzo jeśli wiesz jakie gry kupować, bo nie wszystkie są Regionfreee.


RE: Xbox 360 - Tech - 06-03-2010 21:51

Niektóre gry są region free, więc możesz zagrać w nie niezależnie czy konsola jest z Europy, czy z USA. Jednak wiele gier ma blokade regionalną i będziesz musiał kupować te z USA w wersji NTSC. Xboxa nie da się przerobić tak by działały gry w wersji PAL Wink


RE: Xbox 360 - Carlito - 06-03-2010 21:55

Jak się nie da przerobić jak na allegro widzę pełno takich? Chodzi mi tu o przerobienie go żeby chodziły przegrywane, nieoryginalne gry. Nawet kumple mają przerobione na osiedlu.


RE: Xbox 360 - Tech - 06-03-2010 22:01

Cytat:Xboxa nie da się przerobić tak by działały gry w wersji PAL

Przerobić żeby działały "kopie zapasowe" się da, dokładniej to już musisz sobie sam poszukać. Nigdy nie zagłębiałem się w tym temacie, bo potem lepiej nie korzystać z xbox live...


RE: Xbox 360 - BoneR - 06-03-2010 23:04

na kup gier na lockerz albo sprzedaj tego xboxa i będzie kasa ;p

Pozdrawiam


[Rozwiązane][Rozwiązane]Xbox 360 - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.