Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]ER PRO na ostatnim generalu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]ER PRO na ostatnim generalu (/Temat-Rozwiazane-ER-PRO-na-ostatnim-generalu-28350)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]ER PRO na ostatnim generalu - Grabowkers - 10-02-2011 16:49

Witam!
Mam pytanie do osób które wczoraj używały ER PRO:
Czy zadziałał wam checker? Mi osobiście nie, przez co wbiłem na restock jakieś 15 minut po rozpoczęciu Undecided

A teraz pytanie nie związane z powyższym tematem: Dlaczego zarabiam.com i nasz forumowy TS ostatnio zawodzą tuż przed restockami? Już nie pierwszy raz się to dzieje...


RE: ER PRO na ostatnim generalu - gornada - 10-02-2011 20:38

Też tak się zastanawiam czemu TS3 nie działa i forum, też. Myślałem że to tylko wina moja i mojego kompa, dobrze, że mnie uspokoiłeś Grabowkers Smile


RE: ER PRO na ostatnim generalu - Bolt - 10-02-2011 20:40

Urok francuskich dedyków? O takie sprawy pytać banana można i tyle ;s


RE: ER PRO na ostatnim generalu - pitfromhell - 10-02-2011 20:44

Może podczas restocków serwery padają z przeciążenia Tongue


RE: ER PRO na ostatnim generalu - Jumper002 - 11-02-2011 10:11

a wiadomo dlaczego nie było pre-warning w lrc?


RE: ER PRO na ostatnim generalu - tomko111 - 11-02-2011 10:48

(11-02-2011 10:11)Jumper002 napisał(a):  a wiadomo dlaczego nie było pre-warning w lrc?

Po prostu nie zmienili strony na lockerz.com/redeem, stąd nie było ostrzeżenia.


RE: ER PRO na ostatnim generalu - Polak123 - 11-02-2011 11:06

(10-02-2011 20:44)pitfromhell napisał(a):  Może podczas restocków serwery padają z przeciążenia Tongue

hahaha zarabiam.com jest jak lockerz gdy jest restock to serwery padają Tongue

To tylko i wyłącznie wina dedyka to nie zależy od banana czy serwer pada czy nie.


RE: ER PRO na ostatnim generalu - wesolutki - 11-02-2011 11:28

To wina człowieka, który go konfiguruje i się nim zajmuje. OVH z tej serii, z której rzekomo ten serwer jest to nie tanie kimsufi, a porządne serwery, więc jak coś może być winą "dedyka"? Nie wierzę, że raz/dwa razy w miesiącu pada dysk, ram, karta sieciowa bo to jest tak prawdopodobne jak moja wygrana w totka.


RE: ER PRO na ostatnim generalu - Vesperus - 11-02-2011 12:19

ER PRO na ostatnim generalu nie wybrał mi nagrody pomimo że miałem dobrze wpisaną nazwę, źle obliczył mi działanie matematyczne 12+27 obliczył że to 9
LRC też się rozsypał (to samo co Tech)


RE: ER PRO na ostatnim generalu - tomko111 - 11-02-2011 12:33

(11-02-2011 12:19)Vesperus napisał(a):  ER PRO na ostatnim generalu nie wybrał mi nagrody pomimo że miałem dobrze wpisaną nazwę, źle obliczył mi działanie matematyczne 12+27 obliczył że to 9
LRC też się rozsypał (to samo co Tech)

Po prostu skrypt pomylił algorytm. Zamiast dodać, to odejmował. Z tego co się orientuję, koder poprawi to do następnego restocku.