Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LRC PRO - restock 10.02.11 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: LRC PRO - restock 10.02.11 (/Temat-LRC-PRO-restock-10-02-11-28348)

Strony: 1 2


LRC PRO - restock 10.02.11 - pitfromhell - 10-02-2011 16:20

Witajcie!
Dzisiaj w nocy, odbył się restock. Na stronę PTZPLACE logowałem się 5 minut!'
Czy wie ktoś może dlaczego? Mieliście inne błędy tego typu?
Kto miał zaznaczoną opcję:
Randomly check using my own IP address (3-8 mins, to prevent Alerter detection)?

Moim zdaniem to może od tego, ponieważ pierwszy raz zaznaczyłem tą opcję i miałem aż taki błąd!4


RE: LRC PRO - restock 10.02.11 - Tech - 10-02-2011 16:22

Wątpię żeby ta opcja miała jakieś znaczenie, ja jej nigdy nie zaznaczam.. U mnie nie było lagów, zapewne miałeś pecha i trafiłeś do jakiegoś zlagowanego serwera (czasem bywa). Za to ja miałem inny problem:

Cytat:Ja z kolei miałem wszystko ładnie, pięknie szybciutko, ale 1s po tym jak wczytał się formularz do wypełniania danych do wysyłki - odesłało z powrotem do loginu. No to jade dalej, gdzieś w międzyczasie wyłączyłem skrypt zamawiania po czym uświadomiłem sobie, że bez niego mi nie uzupełniło danych do wysyłki (xD) no to znowu refresh, włączam skrypt i tak oto jest iPod Nano 2GB. Szczegół, że nie ma takiego modelu oficjalnie, widać Lockerz musi teraz zaopatrywać się u jakichś chińczyków czy kathy tam wie kogo...



RE: LRC PRO - restock 10.02.11 - pitfromhell - 10-02-2011 16:37

Myślisz że po prostu miałem pecha?:/


RE: LRC PRO - restock 10.02.11 - tomsonFCB - 10-02-2011 16:42

Ja natomiast lagów żadnych nie miałem ale, gdy wpisałem match captche wywaliło mnie do logowania i po moich dolarkach Sad
Na ostatnim też mnie wywaliło ale nano wziąłem. No cóż oby shopowy był lepszy.


RE: LRC PRO - restock 10.02.11 - Coristo - 10-02-2011 16:46

(10-02-2011 16:37)pitfromhell napisał(a):  Myślisz że po prostu miałem pecha?:/

ja miałem to samo


RE: LRC PRO - restock 10.02.11 - Tech - 10-02-2011 16:49

No Enesce już kiedyś o tym pisał. Na restokach jest kilka serwerów i np. jeden z nich może być bardzo zlagowany, a reszta może działać super hiper mega szybko. Praktycznie tylko od farta zależy na jaki serwer się dostaniesz, choć jeśli znasz adres to możesz "wymusić" połączenie z konkretnym serwerem. Tyle tylko, że nigdy nie wiesz, który będzie dobry, więc nie ma to za bardzo sensu Tongue


RE: LRC PRO - restock 10.02.11 - pitfromhell - 10-02-2011 17:05

No mowie Wam, autentycznie czekałem 7 minut, żeby pokazało mi się samo logowanie...


RE: LRC PRO - restock 10.02.11 - ksomix - 10-02-2011 17:10

Ja mialem wszystko normalnie. Logowanie, wybralo nagrode samo i wygralem 25$. ;] A ta opcje co pisales mialem zaznaczona, moze cos u Ciebie sie stalo, ale u mnie wszystko dzialalo jak nalezy.


RE: LRC PRO - restock 10.02.11 - rafti - 10-02-2011 17:11

(10-02-2011 17:05)pitfromhell napisał(a):  No mowie Wam, autentycznie czekałem 7 minut, żeby pokazało mi się samo logowanie...

mialem dokladnie to samo, oprocz lrc na zadnej przegladarce nie dzialalo po paru minutach dopiero moglem sie zalogowac... malo tego na samym poczatku mialem do wpisania captche ale nie bylo okno do wpisania loginu i hasla :|


RE: LRC PRO - restock 10.02.11 - tomko111 - 10-02-2011 19:00

(10-02-2011 16:22)Tech napisał(a):  Wątpię żeby ta opcja miała jakieś znaczenie, ja jej nigdy nie zaznaczam.. U mnie nie było lagów, zapewne miałeś pecha i trafiłeś do jakiegoś zlagowanego serwera (czasem bywa). Za to ja miałem inny problem:

Cytat:Ja z kolei miałem wszystko ładnie, pięknie szybciutko, ale 1s po tym jak wczytał się formularz do wypełniania danych do wysyłki - odesłało z powrotem do loginu. No to jade dalej, gdzieś w międzyczasie wyłączyłem skrypt zamawiania po czym uświadomiłem sobie, że bez niego mi nie uzupełniło danych do wysyłki (xD) no to znowu refresh, włączam skrypt i tak oto jest iPod Nano 2GB. Szczegół, że nie ma takiego modelu oficjalnie, widać Lockerz musi teraz zaopatrywać się u jakichś chińczyków czy kathy tam wie kogo...

Dzieje się tak np. wtedy gdy nie odczekasz 4 sekund na stronie logowania. Jesteś pewien, że odczekałeś?