Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bot do podbija aukcji ;) Podbijanie co ~1sec nawet mniej. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bot do podbija aukcji ;) Podbijanie co ~1sec nawet mniej. (/Temat-Bot-do-podbija-aukcji-Podbijanie-co-1sec-nawet-mniej-28315)



Bot do podbija aukcji ;) Podbijanie co ~1sec nawet mniej. - tester1990 - 09-02-2011 17:51

Witajcie mam na sprzedaż 10 sztuk bota który podbija aukcje co ok. 1sec na normalnym komputerze.

Zasady są proste, jeśli jesteś chętny piszesz na PW swoje gg ja do Ciebie napiszę.

Nie mam zamiaru nikogo oszukać bo po co?
Zapraszam!


RE: Bot do podbija aukcji ;) Podbijanie co ~1sec nawet mniej. - Lubelak - 09-02-2011 18:03

Kolejny temat do zamknięcia
bo to na pewno nie twój skrypt


RE: Bot do podbija aukcji ;) Podbijanie co ~1sec nawet mniej. - ronaldo12 - 09-02-2011 18:04

won z tym xd


RE: Bot do podbija aukcji ;) Podbijanie co ~1sec nawet mniej. - tester1990 - 09-02-2011 18:06

Po 1 skąd wiesz, że nie mój skrypt.
Po 2 nawet gdyby nie był mój to przed chwilą widziałem jak jakiś VIP-ek na math captche cudzy sprzedawał a mody nic Wink
Później tylko narzekanie, że nie mogą nic na aukcjach zgarnąć... Kup to wygrasz.


RE: Bot do podbija aukcji ;) Podbijanie co ~1sec nawet mniej. - Coristo - 09-02-2011 19:23

(09-02-2011 17:51)tester1990 napisał(a):  Witajcie mam na sprzedaż 10 sztuk bota który podbija aukcje co ok. 1sec na normalnym komputerze.

Zasady są proste, jeśli jesteś chętny piszesz na PW swoje gg ja do Ciebie napiszę.

Nie mam zamiaru nikogo oszukać bo po co?
Zapraszam!
Tyle postów to napewno bot śmiga ....


RE: Bot do podbija aukcji ;) Podbijanie co ~1sec nawet mniej. - Miu - 09-02-2011 19:36

Śmigać może i śmiga,ale jestem PEWIEN,że nie jest autorstwa tego gościa.Skąd wiem?
Cytat:Po 2 nawet gdyby nie był mój...
Taki szczegół i wiadomo Tongue Pewnie BidNow sprzedaje...


Bot do podbija aukcji ;) Podbijanie co ~1sec nawet mniej. - Killer - 11-03-2011 01:54

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.