Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Nowe lockerz poradnik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Nowe lockerz poradnik (/Temat-Rozwiazane-Nowe-lockerz-poradnik-28178)



[Rozwiązane]Nowe lockerz poradnik - sqbany - 07-02-2011 14:50

Witam a więc mam pytanie,od kąd jest nowe lockerz nie ogarniaam go co to jest to FWB? po co dodawać znajomych? Ma ktoś poradnik do tego?


RE: Nowe lockerz poradnik - omisiu - 07-02-2011 15:17

FEB to taki lockerzowy facebook gdzie dodaje się znajomych i kupuje decale. Można też u znajmoych oglądać filmy co daję więcej PTZ.


RE: Nowe lockerz poradnik - sqbany - 07-02-2011 15:20

a co to są te decale? A jak dodam tych znajomych to co? Mam jakąś korzyść? Oprócz że obejrze te filmiki?


RE: Nowe lockerz poradnik - cinexik - 07-02-2011 17:57

po pierwsze opcja szukaj nie boli.
po drugie decale to są takie jakby znaczki, dzieki ktorym jak ktos kliknie na nie otrzymujesz PTZ.
im wiecej znajomych, tym wiecej wejsc na profil, im wiecej wejsc na profil tym wiecej klikniec w decale, a im wiecej klikniec w decale tym wiecej ptz!


RE: Nowe lockerz poradnik - Killer - 19-03-2011 15:00

@up racja

ale skoro już pytasz to z fwb dużo ptz nie wykosisz i bardziej opłaca się zajrzeć do PLAY Smile


RE: Nowe lockerz poradnik - SzUmI - 21-03-2011 19:47

Oczywiście PLAY jest podstawowym źródłem zdobywania ptz ale jeśli ktoś już obejrzał wszystkie filmiki to własnie może sobie dorobić na FWB , zawsze wpadają jakieś ptz. Wink


[Rozwiązane]Nowe lockerz poradnik - Admin - 25-03-2011 22:02

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.