Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprawdzamy liczbę zarejestrowanych użytkowników lockerz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Sprawdzamy liczbę zarejestrowanych użytkowników lockerz.com (/Temat-Sprawdzamy-liczbe-zarejestrowanych-uzytkownikow-lockerz-com-2811)



Sprawdzamy liczbę zarejestrowanych użytkowników lockerz.com - Sony_st - 06-03-2010 13:30

Witam
Wpadłem na pomysł jak można zliczyć mniej więcej ile użytkowników korzysta z lockerz.com wiadomo że nie będzie to dokładna liczba ale będziemy wiedzieć mniej więcej.
Otóż odpowiadając na pytania dailies lockerz daje czasami kilka opcji do wyboru. Gdy wybierzemy jedną pokazuje się ile osób dało tą odpowiedź i ona rośnie wraz z każdym użytkownikiem który ją zaznaczy.

Więcej na obrazku niżej jest to dailies z 4 marca:
[Obrazek: img.php?mode=show&file=53674&...;width=626]

Jak widać odpowiedź którą zaznaczyłem to:
[Obrazek: img.php?mode=show&file=53675&...;width=614]

I zaznaczyło tą odpowiedź 530183 osób.

jeśli ktoś z Was zaznaczył inną odpowiedź wklejcie tutaj mały obrazek tak jak ja wyżej i gdy będziemy mieli liczbę reszty 6 odpowiedzi zliczymy ile mniej więcej osób korzysta z lockerz.


RE: Sprawdzamy liczbę zarejestrowanych użytkowników lockerz.com - Marello - 06-03-2010 13:34

Mylisz się, liczba 530183 to liczba osób, która odpowiedziała ogólnie, a nie na konkretną opcję Smile

Zamykam Smile