Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mariusz,Paweł,Maciek Szafran = SZAFI = OSZUST ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Mariusz,Paweł,Maciek Szafran = SZAFI = OSZUST ! (/Temat-Mariusz-Pawel-Maciek-Szafran-SZAFI-OSZUST-28072)

Strony: 1 2


Mariusz,Paweł,Maciek Szafran = SZAFI = OSZUST ! - Czarny767 - 05-02-2011 18:21

Cześć, parę osób mnie prosiło o zrobienie tak owego tematu więc zrobię ,i pokażę Wam dowody ,że nie jaki "KoLoRoWY_O.o", to stary oszust "SZAFI"...
Podaje się w różnych imionach , Maciek , Paweł, Michał, Józef czy jak tam jeszcze ..

Odradzam transakcji z tym użytkownikiem ... Dodatkowo mogę powiedzieć,że "SZAFI" , miał Hiszpańskie IP ,a jakie ma "Kolorowy " ? Proste = Hiszpańskie ..


Moim zdaniem powinien dostać bana , za kradzieże, oraz za multi-konto !

Kilka dowodów :
[Obrazek: szafitokolorowy.png]


[Obrazek: szafi1.png]


[Obrazek: szafi2.png]


[Obrazek: szafiandkolorowy.png]


[Obrazek: szafikolorowy.png]


Powtarzam ,robię ten temat na życzenie użytkowników.

btw. Nie wkradłem mu się na kompa, jak niektórzy sądzą tylko pokazywał mi na TeamViewerze !


RE: Mariusz,Paweł,Maciek Szafran = SZAFI = OSZUST ! - Driver - 05-02-2011 18:23

Mi ukradł jakims cudem konto filesonic,lockerz... CO ZA IDIOTA.... podłozył mi keyloggera , zbanujcie go !


RE: Mariusz,Paweł,Maciek Szafran = SZAFI = OSZUST ! - MotorniczyTramwaju - 05-02-2011 18:37

Ciota Lol


RE: Mariusz,Paweł,Maciek Szafran = SZAFI = OSZUST ! - Dominator - 05-02-2011 18:48

IiIiDiotAaa.. N/C


RE: Mariusz,Paweł,Maciek Szafran = SZAFI = OSZUST ! - Satan - 05-02-2011 19:16

Puta ! I to wystarczy :*


RE: Mariusz,Paweł,Maciek Szafran = SZAFI = OSZUST ! - Dominator - 07-02-2011 19:06

pala dal linka na sb do bota który nie dziala i mysli ze jest pro ...

ten bot co dal to nie dziala ;P


RE: Mariusz,Paweł,Maciek Szafran = SZAFI = OSZUST ! - Czarny767 - 07-02-2011 23:21

O tak !

http://www.zarabiam.com/User-KoLoRoWY-O-o

Banned !


RE: Mariusz,Paweł,Maciek Szafran = SZAFI = OSZUST ! - Silesia - 20-02-2011 01:43

Wystarczyło zapamiętać jak wrócił na forum po paru dniach od bana z nickiem kolorowy18 i by się nie ufało kolesiowi z nickiem Kolorowy_O.o On jeszcze wróci i nie wiem czy czasem te forum nie zostanie zalane bandą oszustów (choć już ich tu pełno), bo z tego co widzę stało się to ogromnym problemem w ostatnim czasie.

Pozdro dla tych, którzy dali się wydymać takiemu dzieciakowi Jerk


RE: Mariusz,Paweł,Maciek Szafran = SZAFI = OSZUST ! - michal2612 - 08-03-2011 21:56

odkopuje, mam nowe dowody na niego! Dam w piątek edit


RE: Mariusz,Paweł,Maciek Szafran = SZAFI = OSZUST ! - InTeR - 09-03-2011 14:24

(08-03-2011 21:56)michal2612 napisał(a):  odkopuje, mam nowe dowody na niego! Dam w piątek edit

Czekamy z niecierpliwością