Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pomysł na pewne nagrody od Lockerz :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: pomysł na pewne nagrody od Lockerz :) (/Temat-pomysl-na-pewne-nagrody-od-Lockerz-28025)



pomysł na pewne nagrody od Lockerz :) - Sławek26 - 04-02-2011 19:56

Cześć
tak sobie ostatnio pomyślałem że LOCKERZ powinno zrobić dział z nagrodami gwarantowanymi...wtedy zwiekszyła by się przynajmniej możliwość wyrwania czegoś fajnego za nasze ciężko nazbierane PTZ no i swoją drogą każdy....powtórze jeszcze raz "KAŻDY" miałby szanse na jakąś nagrode...a nie tylko w restock'u na który trzeba trafic w odpowiednim momencie i to najlepiej z botami i skryptami czy też w 24/7 w ktorym teraz to juz wogóle nie da sie nic wygrać.

myśle ze pomysł dał by rade...jakby np nagrody jakies tam pendraki czy kubki czy inne bajerki z lokerzowym logiem zaczynały sie od20k-50k PTZ od 100k PTZ jakies juz wypasniejsze bajerki...i tak dalej i tak dalej...każdy miałby przynajmniej poczucie tego że w końcu uzbiera tyle PTZ i zgarnie co chciał...a nie szansa 1/15mln uzytkowników że zgarne dzis decalzy <lol>

wie ktoś wogóle cos w tym temacie czy Lockerz organizuje cos na zasadzie jakis innowacyjnych pomysłów??
wypowiadać sie Tongue

pozdro


RE: pomysł na pewne nagrody od Lockerz :) - Wojtas100 - 04-02-2011 20:03

Przecież już jest tego odpowiednik?

SHOP


RE: pomysł na pewne nagrody od Lockerz :) - Dominator - 04-02-2011 20:04

No to jest SHOP

N/C


RE: pomysł na pewne nagrody od Lockerz :) - rafti - 04-02-2011 20:05

Lockerz to nie instytucja harytatywna zeby wszystkim uzytkownikom zapewnic nagrody, jest to firma nastawiajaca sie na zarobek za naszym posrednictwem i jak widac calkiem niezle sobie radzi, przez rok weszlo tyle zmian w zycie, a promocja na filmy i 50% ceny UW daje zajebiste mozliwosci, ja juz dzieki temu wzialem kinecta i w tej chwili niewiele mi brakuje np do kolejnej nagrody i jakby nie patrzec to tak jakby gwarantowane nagrody co prawda z shopa i za spora ilosc PTZ ale jednak sie da...

EDIT:
przez to ze sie rozpisalem wyzej wyprzedzili mnie i mieli ten sam pomysl Smile


RE: pomysł na pewne nagrody od Lockerz :) - Jumper002 - 04-02-2011 20:09

Przecież już są nagrody gwarantowane, w shopie każdy przedmiot możesz wziąć za free, tylko musisz mieć ponad 100k ptz, wcześniej ceny były ceny niższe, gdyby lockerz miało rozdawać nagrody praktycznie za darmo to by pewnie zbankrutowało, te podwyżki w shopie są celowe. Zrozum, że nawet lockerz nie może sobie pozwolić na to, żeby obdarowywać każdego usera. Po prostu to jest biznes jak każdy inny. Sorry, ale twoja koncepcja nie ma racji bytu.


RE: pomysł na pewne nagrody od Lockerz :) - Vesperus - 04-02-2011 20:23

już coś takiego jest a mianowicie SHOP


RE: pomysł na pewne nagrody od Lockerz :) - Sławek26 - 04-02-2011 21:57

w sumie macie racje...ale shop nie wysyła do POLSKI...pisałem do lockerz nieraz w tej sprawie to mi napisali kilka razy że pracują nad tym Smile
w sumie w tym co napisałem całkowicie pominąłem shop...mam narazie 50k ptz na lokerz i w sumie poza decalz i tshirtem i keg ktory nie przyszedł nic jeszcze od ponad roku tam nie wygrałem...na aukcjach sie nie da nic zgarnac bez programu przepisujacego kapsztala a zas w restocku bez bota i skryptów szanse na fajna nagrode zerowe....i jaki tu fairplay :/
spoko mozecie temat zamknąć