Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Tekken 6 zamowiony za karte amazon.fr ! FILM ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Nagrody Lockerz (/Forum-Otrzymane-Nagrody-Lockerz-7)
+------ Dział: Aukcje 24/7 (/Forum-Aukcje-24-7-265)
+------ Wątek: [Zamknięty]Tekken 6 zamowiony za karte amazon.fr ! FILM ! (/Temat-Zamkniety-Tekken-6-zamowiony-za-karte-amazon-fr-FILM-28)

Strony: 1 2 3 4


[Zamknięty]Tekken 6 zamowiony za karte amazon.fr ! FILM ! - Admin - 09-11-2009 22:57

Jak w temacie film ukazujący rozpakowanie mojej gry na konsole PS3 Smile
wiem zlamiłem z włączonym gg Smile

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=EoC-itQuZWo[/my-youtube]


RE: Tekken 6 zamowiony za karte amazon.fr ! FILM ! - xellos666 - 10-11-2009 17:11

No, to super Big Grin Ciesze się że już ktoś coś zdobył i może podzielić się wrażeniamiSmile


RE: Tekken 6 zamowiony za karte amazon.fr ! FILM ! - Irockhean - 10-11-2009 19:55

Seba tylko Ty mozesz miec takie szczescie xD na moje oko to szansa na zgarniecie czegos jest marna.. nie wiem czy w ogole oplaca sie spedzac nad tym czas, niech czas pokaze ;>


RE: Tekken 6 zamowiony za karte amazon.fr ! FILM ! - Admin - 11-11-2009 03:02

(10-11-2009 19:55)irockhean napisał(a):  Seba tylko Ty mozesz miec takie szczescie xD na moje oko to szansa na zgarniecie czegos jest marna.. nie wiem czy w ogole oplaca sie spedzac nad tym czas, niech czas pokaze ;>

bardzo wielu polaków JUŻ wygrało, tak więc uczciwi użytkownicy mogą liczyc na wygrana Smile


RE: Tekken 6 zamowiony za karte amazon.fr ! FILM ! - xellos666 - 11-11-2009 09:07

No tylko trzeba jeszcze mieć szczęście żeby wyhaczyć coś w chwili gdy będzie towar...a z tego co wiem to nie jest takie łatwe:/


RE: Tekken 6 zamowiony za karte amazon.fr ! FILM ! - Admin - 11-11-2009 09:52

na ostatnim restoku ciężko nie było wiadomo o 1 w zalogowanie graniczyło cudem ale o godzinie 13 dość fajnie sie odświeżało (były wtedy 4 uzupełnienia w ciągu jednego dnia).


RE: Tekken 6 zamowiony za karte amazon.fr ! FILM ! - Kleszczman - 11-11-2009 15:26

No miałeś nieźle z tym zakupem Smile Ja może zanim zacznę zbierać PTZ na bona to strzele sobie zakup jeśli MADDEN 10 się pojawi Wink Ale gratulacje i życzę kolejnych przesyłek Wink


RE: Tekken 6 zamowiony za karte amazon.fr ! FILM ! - Magnus - 11-11-2009 19:44

haha gg trzeba było wyłaczyc Big Grin;D hehe ale filmik spox


RE: Tekken 6 zamowiony za karte amazon.fr ! FILM ! - jakubixioraczek - 12-11-2009 17:51

Teraz nie trzeba się bać że niedostanie się nagrody albo was okradną z powodu podania adresu

Edit: Ehhh..... nie chciałem tego mówić ale przystopuj trochę bo zaczynasz spamować na forum a tego to nie lubimy o nie nie Sad / Kleszczman


RE: Tekken 6 zamowiony za karte amazon.fr ! FILM ! - RaZoRxD - 16-11-2009 22:55

Hmm brawo, tylko się cieszyć Smile Słyszałem na konkurencyjnym forum że 2 osoby wygrały PSP z polski a jeden X360 Smile
Ja czekam na T-SHIRTA oraz Zegarek Smile