Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]LPA - pytanie.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]LPA - pytanie.. (/Temat-Rozwiazane-LPA-pytanie-27999)



[Rozwiązane]LPA - pytanie.. - Kosto12 - 04-02-2011 13:27

Witam.. Czy za używanie LPA są anulacje? Dostał ktoś? Bo kupiłem wczoraj 5000 captch za 10$ na captchtrader.com i nie wiem.. Pomóżcie.. :s


RE: LPA - pytanie.. - Burned - 04-02-2011 14:06

Jeśli będziesz używal z głową nie dostaniesz anulacji, wiadomo że jeśli ktoś puści bota na 24h bez przerwy to anulacj jak nic. Nabijaj ptz po trochu żeby wyglądało to w miarę realnie. Czasami zostaw na nocke, czy w dzień trochę.


RE: LPA - pytanie.. - Kosto12 - 04-02-2011 14:07

Ok.. Dzieki.. Jak będzie leciec mi bocik z 3 h w dzien i 3 h w nocy to sie zczaja?


RE: LPA - pytanie.. - cinexik - 04-02-2011 14:48

Nie Wink
Tyle spokojnie możesz oglądać;]


RE: LPA - pytanie.. - Surlope - 04-02-2011 15:32

9-12 h dziennie to raczej taka norma , moim zdaniem Tongue.

Nie puszczaj na 24 h bo wiesz ... Big Grin


RE: LPA - pytanie.. - rafti - 04-02-2011 16:23

moze nie na temat ale podepne sie pod pytanie o LPA od 2-3 h strasznie mi sie filmiki tna i restarty reinstalacja flasha nie pomagaja, czy ktos tak ma czy tylko u mnie? Lacze 12Mb/s wiec wykluczam wolne lacze, dodatkwo dopowiem ze z ciekawosci zrobilem testy podczas filmikow jak sie ciely to sciaga max predkoscia i testy rowniez max pokazuja na stronach diagnostycznych, czyli film lacza nie obciazaja...

EDIT:
dadam ze filmiki np na YT smigaja jak trzeba problem dotyczy tylko lockerz


RE: LPA - pytanie.. - Paviano - 04-02-2011 21:11

@rafti,

W opcjach LPA ustaw sobie, żeby nie wyświetlało ikon, ale same napisy.


RE: LPA - pytanie.. - rafti - 05-02-2011 09:05

(04-02-2011 21:11)Paviano napisał(a):  @rafti,

W opcjach LPA ustaw sobie, żeby nie wyświetlało ikon, ale same napisy.

to nie to bo tak mialem ustawione caly czas... co dziwne na bezprzewodowym necie z play chodza normalnie czyli jakby dostawca neta ograniczal akurat lockerz... ale teraz np jest wszystko ok w godzinach popoludniowych wczoraj mialem taki problem i przedwczoraj rowniez ...


[Rozwiązane]LPA - pytanie.. - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.