Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
System który Podbija Rynek !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: System który Podbija Rynek !!! (/Temat-System-ktory-Podbija-Rynek-27998)



System który Podbija Rynek !!! - Zed001 - 04-02-2011 13:10

Witam serdecznie ForumowiczówSmile
Myślę, że dla osób interesujących się MLM -ami, zarabianiem w internecie oraz chcących realnie tworzyć dochód pasywny, mam ciekawą propozycję.
To co mnie zainteresowało szczególnie, to rewelacyjny plan prowizyjny.
System jest jeszcze nowością w Polsce, chociaż na zachodzie internet już "wrze", ponieważ projekt określany i uznawany jako najbardziej dochodowy biznes internetowy jaki kiedykolwiek powstał.
Ponieważ, tak jak pisałem w Polsce system jest mało znany i struktury są na razie niewielkie, także potencjał jest ogromny (obecnie jest bardzo dobry moment na dołączenie i zajęcie sobie świetnego miejsca w strukturze).
Działam w marketingach wielopoziomowych już długo, dlatego wiem i widzę, że system jest po prostu genialny.
Temat dotyczy programu Gifts Roll Up i pierwszej polskiej Grupy GRU
Osoby zainteresowane szczegółami proszę o kontakt poprzez wiadomość prywatną.


RE: System który Podbija Rynek !!! - donyooker - 05-02-2011 23:54

ja obstawiam coś w stylu "piątej głębokości". A wy?hehe


RE: System który Podbija Rynek !!! - Grub63 - 06-02-2011 03:08

Po kiego ch*** na PW, nie możesz tutaj wyjaśnić co z czym się je? 4 Lol


RE: System który Podbija Rynek !!! - Coristo - 06-02-2011 08:56

(06-02-2011 03:08)Grub63 napisał(a):  Po kiego ch*** na PW, nie możesz tutaj wyjaśnić co z czym się je? 4 Lol
Pewnie chce kase ściągnąć....


RE: System który Podbija Rynek !!! - Farlan - 28-02-2011 19:34

spróbujcie tutaj : http://zlotoweczka.com/pages/index.php?refid=km0znf
łatwo i szybko Smile


RE: System który Podbija Rynek !!! - Mateuszpolgru - 03-04-2011 21:25

Gifts Roll Up to unikalna fuzja programu partnerskiego z programem darowizn. Z całym sercem mogę polecić ten system, sam od ok. miesiąca pracuje w GRU, znalazłem swoich partnerów i zacząłem zarabiać. Możemy wyrobić sobie niezły dochód pasywny ale to z czasem... inwestujemy na początek 25$ (żeby nie było - to nie jest piramidka, na tym forum w innym temacie ktoś tak powiedział, dlatego nie będę się tu już rozpisywał, w GRU mamy produkt, a jak wiemy w piramidach nie) Wystarczy zaprosić powiedzmy 4 partnerów (im więcej zaprosimy partnerów do naszej struktury tym więcej będziemy zarabiać) i pomagać znaleźć im kolejnych partnerów. Ja osobiście promuję linki moich partnerów na mojej stronie poświęconej GRU. Powinna to być wspólna praca, wtedy każdy na tym zarabia. Promocja, promocja i jeszcze raz promocja. Oczywiście to tylko taki malutki skrót co oferuje nam GRU, zapraszam na moją stronę, znajdziecie tam wszystko, także wpis o legalności gru i o produktach, które tak na prawdę spełniają rolę legalności, bo jak wiemy liczy się tu ogromny zarobek Wink

Pozdrawiam,
Mateusz


System który Podbija Rynek !!! - Hybrid1990 - 25-09-2021 14:45

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.