Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DarkWarez AutoPoster 4.5 Final - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: DarkWarez AutoPoster 4.5 Final (/Temat-DarkWarez-AutoPoster-4-5-Final-27973)



DarkWarez AutoPoster 4.5 Final - Philis - 03-02-2011 20:47

Czym jest DW AutoPoster?
Pojęcie AutoPoster chyba każdy powinien rozumieć - po prostu wysyła posty za uploadera. Wiele osób się pyta czemu tylko jedno forum zamiast kilku. Odpowiedź jest prosta - bo to DarkWarez autoposter a nie jakiś zwykły multiposter. Jego główną cechą odróżniającą go od innych jest to że on nie zakłada nowych tematów co nie przejdzie na DW, lecz odpowiada w istniejących tematach.

Po za tym drugą ważną cechą jest to, że program automatycznie potrafi rozesłać kopie danego pliku. Więc jeżeli zamiast partów używamy pełnych plików i tylko na jednym hostingu (turbobit, fileserve) to po przygotowaniu sobie kopii możemy wkleić je (linki do nich) w odpowiednie miejsce przy poście i za każdym razem jak będziemy wysyłać te same upy (np co dwa dni) program będzie wysyłał inną poprzednią usuwając z listy. Trochę ciężko to tu wytłumaczyć, ale kto wrzuca w całości i robi kopie ten powinien mnie zrozumieć.
Jak ktoś wrzuca w partach lub przez kilka hostów to nic nie szkodzi, możemy ręcznie linki zamienić w szablonach przed wysłaniem, to i tak ogromnie przyspieszy pracę.

Ile kosztuje?
Cena to 45zł na jedną osobę - jeśli nasza kopia dostanie się do kogoś innego, to nie będę tłumaczył jakim sposobem lecz doskonale wiem kiedy ktoś mnie oszukał i odpowiednio reaguję
Cena nie jest wysoka jak będzie korzystał z niego doświadczony uploader, wtedy zwróci się to w parę dni, a zamiast poświęcać kilku godzin na DW wystarczy że wciśniemy guzik...
Mógłbym sprzedawać za 10zł lecz wolę mieć 5 poważnych klientów niż 50 niedoświadczonych osób które mogą zaszkodzić projektowi.

Jakie nowości w 4.5 Final?
Minęło grubo ponad pół roku od pierwszych zarysów mojego projektu, i ta wersja jest ostatnią, finalną. Zmiany w 4.5 w stosunku do poprzedniej:

- Limit postów z 200 zwiększony do 400
-Dodana funkcja możliwości losowej kolejności wysyłanych postów
- Dodana funkcja możliwości losowo dodawanych sekund do normalnego odstępu czasowego (od 1 sekundy do 120), każdy odstęp losowany z osobna dla każdego posta, więc jak ustawimy na 180 sekund między postami to raz może wysłać po 200 sekundach a innym razem po 285 sekundach dla zachowania realistyczności.
- Dodana funkcja ręcznego "maskowania" autopostera. Normalnie aplikacja wysyłała jako Opera w Windowsie XP, teraz możemy to ręcznie ustawić jak ma być wykrywana, np. tak jak nasza domyślna przeglądarka.
- Odliczanie do następnego posta w postaci liczb (licznik) zastąpiony na pasek postępu (czysto estetyczne).
- Poprawiony błąd polegający na nie wyświetlaniu w konsoli numeru posta który został wysłany
- Obok ID tematu dodana funkcja otwarcia go w domyślnej przeglądarce na ostatnim poście



GG: 5304659

Email: [email protected]

Pozdrawiam


RE: DarkWarez AutoPoster 4.5 Final - Driver - 03-02-2011 20:51

drogo - za 30 zł bym kupił


RE: DarkWarez AutoPoster 4.5 Final - cinexik - 03-02-2011 20:58

jakbyś chciał to mogę przetestować go i dać tutaj ocenę jego ;]


RE: DarkWarez AutoPoster 4.5 Final - Driver - 03-02-2011 21:00

Philis PW plis


RE: DarkWarez AutoPoster 4.5 Final - Philis - 04-02-2011 21:57

dokładne działanie i specyfikację mogę napisać każdemu z osobna na pw i wytłumaczyć co i jak


RE: DarkWarez AutoPoster 4.5 Final - cuba1477 - 05-02-2011 11:51

Korzystam z postera Philis'a i mogę zapewnić, że naprawdę warto. Postera działa bardzo dobrze. Skraca czas pracy. Moja ocena to 10/10.


RE: DarkWarez AutoPoster 4.5 Final - Killer - 11-02-2011 21:26

Ta uważaj cuba bo opinia gościa z 1 postem dla kogokolwiek coś znaczy. Jeśli chcesz recenzje programu to zgłoś się do mnie sprawdzę go, wpisze recenzje i wtedy na pewno będziesz miał okazje go sprzedać.


RE: DarkWarez AutoPoster 4.5 Final - waku7 - 11-02-2011 21:58

Phills to oszust.. Tworzy tematy, a potem nie wysyła kasy.. Tutaj może być podobnie.
Nie polecam.


RE: DarkWarez AutoPoster 4.5 Final - Admin - 12-02-2011 00:13

To nie pierwszy temat tego oszusta.
ban/kosz.


DarkWarez AutoPoster 4.5 Final - Killer - 11-03-2011 01:54

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.