Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trzeci restock w ciągu 72 godzin! Zmiany w 24/7! Shop Redemptions! :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Trzeci restock w ciągu 72 godzin! Zmiany w 24/7! Shop Redemptions! :D (/Temat-Trzeci-restock-w-ciagu-72-godzin-Zmiany-w-24-7-Shop-Redemptions-D-27954)

Strony: 1 2


Trzeci restock w ciągu 72 godzin! Zmiany w 24/7! Shop Redemptions! :D - pitfromhell - 03-02-2011 18:20

Witajcie hej

Jak Kathy powiedziała tak zrobiła, po osiągnięciu 1 miliona oglądnieć przez The Homes, podała nam wskazówkę dotyczącą 3 Generala z rzędu!
Oryginalny post Kathy:

Cytat:The Homes just passed 1mm views with new episode coming tomorrow! So here's your FIRST hint on redemption timing: less than a week away.

Możemy się z niego dowiedzieć, że restock będzie MAKSYMALNIE za 7 dni.
Ale pewnie i tak podadzą dokładną datę w dzień restocku... 44

Druga sprawa to Bidy 24/7:
Cytat:You've been asking, so higher bid increments are coming to 24/7! If you're a General Bidder, bids will be in 5 or 10 PTZ increments. For High Rollers, bids will be in 50 or 100 PTZ. Opening bids will indicate the increment. We're always trying new things based on your feedback, so keep an eye out and let us know what you think.

Jest pomysł aby, zwiększyć ilość PTZ, za które się podbija!
5-10 for General Bidder (dla osób do 10k PTZ)Jerk
50-100 for Hihg Rollers (dla osób od 10k PTZ)Jerk2

Ostatnia rzecz.
Restock shopowy:
Cytat:Great feedback on decal/UW redemption. If we do it, it would be IN ADDITION to the general member redemption and normal SHOP redemption

Cytat:Getting requests for a decal redemption meaning you have to buy 5 decalz or Ultimate Wallpaper to get in. Thoughts?

Lockerz2 planuje zrobić shopowy restock, niedługo po 3 Generalu.
Warunkami do następ będzie 5 Decali/UW/Zakupy w shopie. Ale dlaczego 5 decali? 4

Jeśli coś źle "szrajbełem" poprawcie mnie Heart

Aha!
Zaktualizujcie LRC PRO Big Grin

Dodam tylko, że restock odbędzie się w ciągu 72 godzin. Większość użytkowników uważa, że odbędzie się on między środą, a czwartkiem.
Ale jeśli ktoś i tak siedzi na PC, to lepiej niech odpali powiadamiacze.



Powodzeniahej


RE: Trzeci restock! Zmiany w 24/7! Shop Redemptions! :D - Magnus - 03-02-2011 19:03

No znów będzie kampienie na restock po nocach Smile.


RE: Trzeci restock! Zmiany w 24/7! Shop Redemptions! :D - pitfromhell - 03-02-2011 19:04

Mój pierwszy NEWS 222


RE: Trzeci restock! Zmiany w 24/7! Shop Redemptions! :D - adik0070 - 03-02-2011 19:13

Twój pierwszy MULTI News Tongue


RE: Trzeci restock! Zmiany w 24/7! Shop Redemptions! :D - simon002 - 03-02-2011 20:10

Przynajmniej ferie są... Bo ostatnio sobie kampienie odpuściłem. Kułem na sprawdzian Big GrinBig Grin


RE: Trzeci restock! Zmiany w 24/7! Shop Redemptions! :D - ColdGold - 03-02-2011 20:51

Może shopowy w moje ferie będzie ;***

Za newsa plusik bo ostatnio na twittera kathy nie wchodzę i dopiero ty mnie oświeciłeś ;d


RE: Trzeci restock! Zmiany w 24/7! Shop Redemptions! :D - pitfromhell - 03-02-2011 21:26

Widzę że ferie mam w tym samym czasie Smile Wreszcie wolne Smile


RE: Trzeci restock! Zmiany w 24/7! Shop Redemptions! :D - Nayare - 03-02-2011 21:42

Mam nadzieje! Jeszcze tylko tydzien do szkoly i ferieSmile
Aha, piszac newsa, nie napierdalaj taka iloscia emotekBig Grin, bez obrazy.


RE: Trzeci restock! Zmiany w 24/7! Shop Redemptions! :D - pitfromhell - 03-02-2011 22:23

Chciałem uchwycić moje oduczucia Tongue


RE: Trzeci restock! Zmiany w 24/7! Shop Redemptions! :D - Mateusz5511 - 04-02-2011 01:24

-.- nadal nic nie ma