Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]CARD AMAZON - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]CARD AMAZON (/Temat-Rozwiazane-CARD-AMAZON-2793)



[Rozwiązane]CARD AMAZON - BoneR - 06-03-2010 08:49

Witam

chciałem się dowiedziec bo za bardzo nie rozumiem na czym polega to CARD AMAZON bo chciałbym upolowac właśnie tego bona :]. W lockerz jestem od 22 lutego więc mało wiem ;p i proszę o wyrozumiałość. najlepiej jak by ktoś dokładnie wytłumaczył na czym to polega jak zamówię tego "BONA" to co będę musiał zrobic Smile .

Dziękuję z góry.

Pozdrawiam ,

BoneR


RE: CARD AMAZON - Bolt - 06-03-2010 08:55

Dostaniesz kod na e-maila którego wpisujesz na swoim koncie w amazon - sklapie internetowym... I w zależności jakiego bona wziąłeś dostaniesz na konto w amazon 50 lub 100 $, E lub funtów Smile


RE: CARD AMAZON - BoneR - 06-03-2010 09:03

aha rozumiem czyli to nie będzie jak paypla że zamówię bona wpłynie mi na konto potem przeleje na konto swoje i wypłacę do ręki Smile ?


RE: CARD AMAZON - Devillek - 06-03-2010 15:10

jeśli o tym mowa . już niechciałem robić drugiego tematu . a co w związku z paypalem . jak to działa jeśli bym chciał zamówić tego bona? jak oni to wyślą czy cośtam?


RE: CARD AMAZON - Kilol - 06-03-2010 15:14

Musisz założyć sobie konto na PayPalu na taki adres e-mail jak na Lockerz. Później wysyłają ci e-maila, że kasa została
przelana i z kasą robisz co chcesz. Możesz ją przelać np. na konto bankowe itd.Wink


RE: CARD AMAZON - Devillek - 06-03-2010 15:18

a jeszcze jedno . skąd bedą wiedzieć na które konto przelać? czy może po adresie e-mail to zrobią? . aa jeśli przelewam te dolarki . to oni je zamieniają na PLN-y?


RE: CARD AMAZON - Bolt - 06-03-2010 15:21

Tak przelewają po e-mailu
Od razu będziesz na paypalu widział sumę w złotówkach Smile


[Rozwiązane][Rozwiązane]CARD AMAZON - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.