Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moja strona www - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Moja strona www (/Temat-Moja-strona-www-27926)



Moja strona www - 2338192 - 03-02-2011 12:42

Witam mam proszę o klikanie w banery i o miłą zabawę ze stronką

Opis:
strona z grami Flash jest jeszcze w trakcie budowy i dodawania nowych
gier w tym miesiącu mam zamiar ją wystawić na płatny host
strona jest zrobiona prze zemnie osobiście od podstaw
stronę jeszcze nie rozreklamowywałem więc będziecie pierwszymi
osobami odwiedzającymi moją stronę a oto link

Moja strona WWW


RE: Moja strona www - cpr - 03-02-2011 13:13

Jednym słowem tragedia. Moja ocena w skali od 0-10 to 0. Przecież ta twoja "strona" to jedna wielka reklama, a nie strona. By najmniej nie jest ona "przyjazna" dla przeglądających.


RE: Moja strona www - 2338192 - 03-02-2011 13:21

(03-02-2011 13:13)cpr napisał(a):  Jednym słowem tragedia. Moja ocena w skali od 0-10 to 0. Przecież ta twoja "strona" to jedna wielka reklama, a nie strona. By najmniej nie jest ona "przyjazna" dla przeglądających.

rozumiem ciebie ale strona stoi na serwerze yoyo i to nie są moje reklamy tylko serwera a ja tak jak napisałem w w tym miesiącu wstawię stronę na
płatny Host bez reklam a podałem link do strony bo chciał bym znać waszą
opinie na temat strony


RE: Moja strona www - omisiu - 03-02-2011 13:28

Kolorystyka odrzuca ten róż czy fiolet kompletne dno w ogóle nie można się połapać. gry powinny byc uwidocznione i do czego służyć miałaby rejestracja?


RE: Moja strona www - 2338192 - 03-02-2011 13:33

strona jeszcze nie jest skończona i nadal nad nią pracuje jak i nad rejestracją zmiana koloru to nie problem w sumie pracuję nad bardziej rozbudowaną rejestracją jak i nad wstawianiem własnych komentarzy pod każdą grą. wizualizacja ulegnie jeszcze zmianie ale dzięki za opinie dobrze wiedzieć co trzeba zmienić jako początkujący webmaster to i tak chyba mi tak źle nie
poszło