Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Gdzie wysłac pada PS3, PE or PL ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Gdzie wysłac pada PS3, PE or PL ? (/Temat-Rozwiazane-Gdzie-wyslac-pada-PS3-PE-or-PL-27923)

Strony: 1 2


RE: Gdzie wysłac pada PS3, PE or PL ? - C!tek - 03-02-2011 13:20

Kurier nie ma tu nic do powiedzenia bo on tylko paczki roznosi i nie ustala tych kwot.
Identyczna gra przyszła mi tydzień temu z lockerz pocztą i nic nie płaciłem.
To złodzieje z UPS naliczają fikcyjne kwoty do zapłaty.
Nie mam prawnika w rodzinie to i nic nie zdziałam bo płacić za konsultacje prawne nie mam zamiaruWink Ale jak ktoś ma w rodzinie prawnika czy coś to mógłby zagadać.


RE: Gdzie wysłac pada PS3, PE or PL ? - rafti - 03-02-2011 13:27

Dzisiaj do Anglii przyszla moja przesylka zamowiona 24ego w shopie jest to kinect nikt w Anglii nawet nie pomyslal o cle czy jakims vacie. Polska to bardzo dziwny kraj, ale wiem juz jedno nic z USA nie bede zamawial bezposrednio do PL ...


RE: Gdzie wysłac pada PS3, PE or PL ? - kolix - 03-02-2011 14:00

dobrze rozumiem?? chce sobie wziac z lockerz pewna rzecz i obliczyem ze za wielkosc wyjdzie mi 45$ i do tego trzba dodac jeszcze 5$ + 9$ = 60$ tak??


RE: Gdzie wysłac pada PS3, PE or PL ? - adik0070 - 03-02-2011 14:58

Zaryzykuję i wyślę na PL. Lockerz wpisze 49,99$(tyle kosztuję w shopie).
Zobaczymy Wink


[Rozwiązane]Gdzie wysłac pada PS3, PE or PL ? - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.