Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Płatność i przesyłka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Płatność i przesyłka (/Temat-Rozwiazane-Platnosc-i-przesylka-2792)



[Rozwiązane]Płatność i przesyłka - ROBI7PL - 06-03-2010 08:27

Witam. Mam pytanie czy jak zamówię coś na lockerz to przy odbiorze będę musiał płacić w Euro czy w złotych (zł) bo mam zamiar zamówić alien vs predator. PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDZ.


RE: Płatność i przesyłka - pawel0401 - 06-03-2010 08:43

Oczywiście że w złotych (zł).


RE: Płatność i przesyłka - Bolt - 06-03-2010 08:45

Tak jak wyzej ^^ W euro? Dlaczego niby?... Undecided


RE: Płatność i przesyłka - Troublemaker83 - 06-03-2010 08:48

Z tego co wiem to w Polsce jeszcze nie wprowadzili euro więc czemu miałbyś płacić taką walutą Smile
No i za gry nie pobierają cła Smile


RE: Płatność i przesyłka - ROBI7PL - 06-03-2010 09:31

Aby chciałem się upewnić bo w końcu z tego co przeczytałem to za przesyłkę płaci się rządowi a nie lockerz. Dzięki za odpowiedz :-D


RE: Płatność i przesyłka - Alcor - 06-03-2010 11:00

Ale Alvien vs Predator to gra, więc nic nie będziesz płacił.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Płatność i przesyłka - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.