Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Brać czy nie brać ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Brać czy nie brać ? (/Temat-Rozwiazane-Brac-czy-nie-brac-27899)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Brać czy nie brać ? - ColdGold - 02-02-2011 21:51

Mam do was pytanie czy brać tego Xboxa z shopu + czy da się go przerobić i wymienić dysk na większy ?
( bo 4 gb to jak pendrive xD )


Za pomocne komentarze ( linki do stron itd. ) dam reputki Smile


RE: Brać czy nie brać ? - Seth Neviel - 02-02-2011 21:54

dysk oczywiście, da się wymienic! odrazu gry na ntsc musisz kupowac bo pal nie pójdą


RE: Brać czy nie brać ? - Bolt - 02-02-2011 21:55

Przerobić się da oczywiście, tylko gry chyba będziesz musiał i tak pobierać free region lub ntsc.. Dysk powinno się dać wymienić, jeśli jest jak w ps3 to zajmie ci to 10 minut.. Tylko nie zapomnij o transformatorze, który w przeciwieństwie do ps3 jest niezbędny


RE: Brać czy nie brać ? - Admin - 02-02-2011 21:55

nie brac - bierz ps3 Tongue


RE: Brać czy nie brać ? - ColdGold - 02-02-2011 21:57

(02-02-2011 21:55)Admin napisał(a):  nie brac - bierz ps3 Tongue

Chciałbym PS3 ale jest za drogie ;/


RE: Brać czy nie brać ? - michal2612 - 02-02-2011 22:16

Bierz, Taniej ci wyjdzie na 100% niż w Polsce, a nad resztą pomyślisz po zakupie Tongue


RE: Brać czy nie brać ? - Xanthi - 02-02-2011 22:29

Nie bierz... Dozbieraj do PS3 Smile


RE: Brać czy nie brać ? - n1dor - 02-02-2011 22:29

jezeli nie stac cb na xboxa to bierz, ja polecam ps3, nie przycina sie, jest cichsze oraz ma wiecej zalet, darmowy internet itp w porownaniu do xboxa. Jezeli chcesz grac samemu albo z kolegami obok to bierz xboxa. Dla mnie xbox ma dwie zalety, fajny dezing (jak kolwiek sie to pisze) oraz dobrego pada, mozna grac na nim godzinami.


RE: Brać czy nie brać ? - Vesperus - 02-02-2011 23:31

Xbox jest spoko


RE: Brać czy nie brać ? - Leopard - 02-02-2011 23:37

Myślę, że bardziej opłaca Ci się wziąść PS3 z Lockerz. Tak jak napisali poprzednicy nie musisz kupować zasilacza, a do tego jeszcze gry możesz sobie kupować u nas Smile, bo czy opłaca się przerabiać? Przecież największy fun w grach na multi, a wtedy musiałbyś sprowadzać gry z USA, albo kupować region free. Dozbieraj trochę kaski i gotowe.