Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
darmowy program do wygrania aukcji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: darmowy program do wygrania aukcji (/Temat-darmowy-program-do-wygrania-aukcji-27888)



darmowy program do wygrania aukcji - koksik - 02-02-2011 19:53

witam jestem nowy na forum ale na lockerz jestem od 1,5 roku ale troszke sie pogubilem a chcial bym wygrac jakas nagrode. wiec zglaszam sie do was jaki program uzyc do aukcji aby cos wygrac?
za pomoc z gory dziekuje


RE: darmowy program do wygrania aukcji - Xanthi - 02-02-2011 19:55

Za darmo nie znajdziesz... Trzeba kupić, albo zapłacić komuś za wygranie aukcji Wink


RE: darmowy program do wygrania aukcji - koksik - 02-02-2011 20:02

a jaki wiec proponujesz? jakis tani czy drogi? i czy mog bym prosic o jakas liste takich programow?


RE: darmowy program do wygrania aukcji - Xanthi - 02-02-2011 20:10

Tu na forum jest jeden za 10$ ale za wolny jest więc nie polecam jak na razie kupować... A co do reszty to musiałbyś pochodzić po zagranicznych forach ;p


RE: darmowy program do wygrania aukcji - koksik - 02-02-2011 20:18

a jak wolno spytac to jakiego ty uzywasz i gdzie go dostac? za pomoc bedzie plusik.


RE: darmowy program do wygrania aukcji - Xanthi - 02-02-2011 20:22

Łap: http://www.zarabiam.com/Temat-BID-LockerzBidHelper-by-Grze-chu?pid=237620#pid237620 Wink Z tego korzystam, ale i tak wygrać nie mogę więc...


RE: darmowy program do wygrania aukcji - koksik - 02-02-2011 20:26

dzieki za pomoc. plusik juz poszedl.