Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto Gunsaredrawn.com dla CSowców, sprawdź! [licytacja] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Konto Gunsaredrawn.com dla CSowców, sprawdź! [licytacja] (/Temat-Konto-Gunsaredrawn-com-dla-CSowcow-sprawdz-licytacja-27809)



Konto Gunsaredrawn.com dla CSowców, sprawdź! [licytacja] - Arekxxl - 01-02-2011 17:12

Mam do sprzedania konto na Gunsaredrawn.com z 16 poziomem i 5232 legalnie zdobytymi punktami o wartości 53zł.

Konto jest jednym z lepszych!

Punkty możesz wymienić na:
-Poradniki
-Szkolenia
-SERWERY
-Serwery głosowe
-Darmową wysyłkę z allegro
-Sloty na serwerach
-Korepetycje z najlepszymi graczami
-Doładowania (jeszcze nie aktywne i nie wiem czy będzie)

Na koncie w zakładce "dane" są puste rubryki więc wpiszesz tam swoje własne dane i jak będziesz chcieć to wpiszesz swojego steama

Zaczynam licytację od 1zł, licytujemy minimalnie co 50gr




RE: Konto Gunsaredrawn.com dla CSowców, sprawdź! [licytacja] - Arekxxl - 02-02-2011 13:58

Odświeżam by powiedzieć że ciągle liczba punktów rośnie i że zmniejszyłem cenę wywoławczą do złotówki, naprawdę warto kupić jak grasz w csa lub nawet jak nie grasz . . . Sprawdź nagrody w "sklep"


Konto Gunsaredrawn.com dla CSowców, sprawdź! [licytacja] - Roben - 30-07-2012 11:32

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.