Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
E-mail w sprawie nagrody - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: E-mail w sprawie nagrody (/Temat-E-mail-w-sprawie-nagrody-27794)



E-mail w sprawie nagrody - Raziel - 01-02-2011 14:12

Witam czy jakis forumowy tłumacz pomógłby mi to przetłumaczyć na angielski?? Smile

Cytat:Witam
Dnia 21 grudnia 2011 otrzymałem mail z potwierdzeniem wygranej statusu zlistera (instant zlist) na restocku. Do tej pory mój profil na lockerz.com się nie zaaktualizował. Myślałem, że nagrody "nie fizyczne" szybciej trafiają do odbiorców. Długo będę musiał czekać jeszcze na nagrodę? Pozdrawiam



RE: E-mail w sprawie nagrody - cinexik - 01-02-2011 23:43

(01-02-2011 14:12)Raziel napisał(a):  Witam czy jakis forumowy tłumacz pomógłby mi to przetłumaczyć na angielski?? Smile

Cytat:Witam
Dnia 21 grudnia 2011 otrzymałem mail z potwierdzeniem wygranej statusu zlistera (instant zlist) na restocku. Do tej pory mój profil na lockerz.com się nie zaaktualizował. Myślałem, że nagrody "nie fizyczne" szybciej trafiają do odbiorców. Długo będę musiał czekać jeszcze na nagrodę? Pozdrawiam

Zacząć jest najgorzejTongue
nie jestem pewien na 100% ale jakby co to mnie ktoś poprawiTongue

On 21st of December 11' I got mail with confirmation of win Z-List Status (instant Z LIST) on Redemption. My profile on lockerz not updating yet. I thought electronic stuffs faster gone to the winner. How long have I wait for the stuff? Best, nick.


RE: E-mail w sprawie nagrody - Raziel - 02-02-2011 09:58

Dzięki i za to. Plusikowe się należy Big Grin


RE: E-mail w sprawie nagrody - Leopard - 03-02-2011 22:31

Cinexik jeśli masz wrzucać teksty z translator'a to lepiej wcale tego nie rób...

Raziel pewnie już wysłałeś ten kaleczony, prawie nie do zrozumienia angielski więc zamykam Smile.