Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Polamer i PlusExpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Polamer i PlusExpress (/Temat-Polamer-i-PlusExpress-27760)



Polamer i PlusExpress - Vesperus - 31-01-2011 20:44

1. Czy istnieje możliwość wysłania paczki z Polamer (znajdującego się w USA) do innego miejsca w USA ?

2. Nie rozumiem co mam wpisać w polu "Nadawca" skoro wy nie możecie być nadawcą ani Ja nie mogę być nadawcą to kto w takim razie może być nadawcą ? (Zamawiam paczkę z firmy która nie wysyła do Polski)

3. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z Cłem. Widzę że mogę wpisać wartość paczki jednak czy to sprawi iż zostanę zwolniony z Cła i Vatu ?


Otrzymałem odpowiedź:

Cytat:1. Nie ma takiej mozliwosci, wysylamy z US do PL.

2. Nadawca to ta osoba/firma ktora przesylke nadaje czyli wysyla do Nas dla Pana, my tylko przesylamy dalej do Polski, nie jest to cos co Pan zakupil u Nas.

3. Kwestie celno-podatkowe prosze sprawdzac z UC lub Agencja Celna tel 22 644 0265, wartosc deklaruje Pan w formularzu i taka jest przenoszona na dokumenty wysylkowe, jej ewentualna weryfikacja zajmuje sie UC.


Tak więc NIE DA SIĘ WYSŁAĆ Z POLAMER DO PLUSEXPRESS


RE: Polamer i PlusExpress - pro - 31-01-2011 22:50

Ja tylko chciałbym wiedzieć czy przepakowuj paczki


RE: Polamer i PlusExpress - TheNumber348 - 31-01-2011 23:16

(31-01-2011 22:50)pro napisał(a):  Ja tylko chciałbym wiedzieć czy przepakowuj paczki
Jeśli chodzi o pojedynczą paczkę to chyba nie. Przynajmniej ja miałem jeszcze taśmę Lockerz naklejoną. Gdy są 2 lub więcej paczki, możesz poprosić o przepakowanie co wiąże się z dodatkową opłatą.