Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Informacja o planowanej zmianie systemu Restocków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-50)
+----- Wątek: Informacja o planowanej zmianie systemu Restocków (/Temat-Informacja-o-planowanej-zmianie-systemu-Restockow-27735)



Informacja o planowanej zmianie systemu Restocków - Roben - 31-01-2011 15:10

Na podstawie wyników ankiet, które wypełnialiście na początku stycznia, już za tydzień dokonamy zmian w zasadach obowiązywania Restocków. Poniższe zmiany wejdą w życie z dniem 7 lutego 2011.



Dotychczasowe Restocki

Restocki w obecnej formie będą nadal kontynuowane. Restock tego typu będzie odbywać się raz na 7 dni.


Nowy sposób na nagrody

Zaprojektowaliśmy dla Was całkowicie nowy Restock, który będzie opierał się na rywalizacji. Restock ten będzie dostępny dla Użytkowników wszystkich typów kont, nie będzie w żaden sposób zależał od umiejętności szybkiego pisania na klawiaturze, szybkości łącza, lub podzespołów komputera. Liczba starsów zgromadzonych na koncie Użytkownika również nie będzie decydująca. Wynik rozgrywki będzie zależał tylko i wyłącznie od Waszych umiejętności. Restock ten będzie odbywał się również raz na 7 dni.


Dodatkowo Użytkownik, który wygra nagrodę na którymkolwiek z Restocków nie będzie mógł brać udziału w Restockach przez kolejne 31 dni od dnia w którym wygrał nagrodę.

Szczegółowe informacje na temat zmian będą dostępne na naszym Blogu w dniu ich wprowadzenia.

Pozdrawiamy

Zespół takeagift.pl


RE: Informacja o planowanej zmianie systemu Restocków - daniellysy - 31-01-2011 15:14

To mi się podoba...dobrze że nie wydałem nic kasy na ss Smile a 2,3 mln mam Big Grin


RE: Informacja o planowanej zmianie systemu Restocków - Grabowkers - 31-01-2011 15:16

Co by nie robili to i tak już nie wierzę w ten żałosny serwis Tongue
Na dotychczasowych restockach i tak było mało nagród, ale chociaż były codziennie. Teraz będą jedynie dwa w tygodniu, a wygranie czegokolwiek nadal będzie graniczyło z cudem Undecided


RE: Informacja o planowanej zmianie systemu Restocków - Grub63 - 01-02-2011 02:08

Pożyjemy - zobaczymy Wink Tongue


RE: Informacja o planowanej zmianie systemu Restocków - machen2601 - 01-02-2011 10:34

Ci co nie wygrali będą mieli większą szansę. Coś mi się wydaję, że chcą jakieś zadania wprowadzić Tongue.


RE: Informacja o planowanej zmianie systemu Restocków - Driver - 01-02-2011 10:35

dla mnie to takeashit jest shitem Tongue