Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wskazówka do restocku, po osiągnięciu 1 miliona widzów!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wskazówka do restocku, po osiągnięciu 1 miliona widzów!! (/Temat-Wskazowka-do-restocku-po-osiagnieciu-1-miliona-widzow-27703)



Wskazówka do restocku, po osiągnięciu 1 miliona widzów!! - pitfromhell - 30-01-2011 22:37

Witam witam i o zdrowie pytam Smile
Wyczytałem taką oto ciekawą informację na twitterze Kathy:
Cytat:Will give next hint on redemption timing when TheHomes hits 1 million views. We're at 500,000 Smile
Co oznaczą ,że jeśli ten ich serial TheHomes osiągnie 1 milion obejrzeń! Jak na razie jest 3/4(750.000) to Karthy da wskazówkę dotyczącą restocku!
A oto druga wiadomość równiez od Kathy:
Cytat:Next redemptions are a General one and then a Shoppers.
Ktoś jej się zapytał kiedy będzie restock shopowy, a odbędzie się on zaraz po trzecim z rzędu generalu!

Do oglądania !! Tongue


RE: Restock, po osiągnięciu 1 miliona widzów!! - Tech - 30-01-2011 22:44

Nie jest to prawda, dlatego też nie zaakceptowałem ci newsa. Restock będzie tak czy siak, a ten wpis:

"Will give next hint on redemption timing when TheHomes hits 1 million views. We're at 500,000"

oznacza to, ze jeśli filmik dobije do 1mln wyświetleń to dadzą nam wskazówkę co do czasu w jakim odbędzie się następny general (pewnie tylko dzień podadzą jak coś Tongue).


RE: Restock, po osiągnięciu 1 miliona widzów!! - Grabowkers - 30-01-2011 22:46

Przez Techa musiałem zedytować posta Tongue

Oby się wyrobili z tym restockiem do końca przyszłego tygodnia bo mi się ferie kończą Undecided


RE: Restock, po osiągnięciu 1 miliona widzów!! - Motorowcy - 30-01-2011 23:46

czy ktoś ma ferie czy nie ma feri ja i tak będę kampił dzieci muszą mieć pozwolenia od rodziców ale co poradzić takie życie elo


RE: Restock, po osiągnięciu 1 miliona widzów!! - paskur - 30-01-2011 23:50

ja mam jeszcze 2 tyg ferii wiec git i wolalbym zeby tego czasu nie podawali ;p


RE: Restock, po osiągnięciu 1 miliona widzów!! - pitfromhell - 31-01-2011 07:16

Kurde Tongue tak blisko newsa byłem Big Grin Jak wrócę ze sql to poprawie, sorrki


@Tech
Okej post poprawiany Smile