Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! (/Temat-Wierzysz-ze-nie-bedzie-restocku-w-marcu-ZAJRZYJ-2769)

Strony: 1 2 3 4


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - Daminn - 06-03-2010 14:09

Mam nadzieje, że jest to spowodowane tym że nie chcą nam dać bubla i pracują nad bugami, co przedłuży start 24/7. Dlatego będzie jeszcze jeden restock. Mi tam pasi ;E


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - mozambik1 - 06-03-2010 14:58

No to się ustawi małpkę jak można Big Grin


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - labuda199 - 06-03-2010 17:43

no ja też wolałbym sklepik ;d
NO ja też wolałbym sklepik Big GrinHuhHuhTongue


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - Magnus - 06-03-2010 17:51

Restock lepszy zawsze te emocje mozna powalczyc z innymi i nagrody Smile serduszko bije jak na zabuj xD


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - Thadel - 06-03-2010 18:16

No to nie zdąże z punktami ;/ więc albo poczekam, albo $25/$50


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - Kalis - 06-03-2010 19:09

tez mam nadzieje ze to prawda, ale fajnie chociaż coś zamówię Smile


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - ziomex983 - 06-03-2010 21:43

Świetnie może zamówie wreszcie call of duty na pc pozdro,albo koszulke musze zczaić co wolno schodzi,


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - `Floower! - 07-03-2010 00:07

Będzie co najmniej jeszcze jeden, sami napisali na Hallway'u że udało im się member pomimo ostatniej fali i coś tam .


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - ZKrab - 11-03-2010 16:02

trzeba trzymać kciuki, że to będzie NASZ restock ! ;-)


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - tactlessczak27 - 11-03-2010 17:33

Super że restock ale musi być nasz i lepiej niech zrobią sklepik za 2 lata bo restocki są cool