Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! (/Temat-Wierzysz-ze-nie-bedzie-restocku-w-marcu-ZAJRZYJ-2769)

Strony: 1 2 3 4


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - gorasta - 05-03-2010 23:17

Trzeba będzie jakąś nową klawe kupic bo po restocku jade na zapasowejWink


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - Szyna - 05-03-2010 23:20

Kurde, mogłoby być już to 24/7


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - Magnus - 06-03-2010 09:50

A ja tam wole jeszcze jeden restock te emocje Smile ....


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - Szymik - 06-03-2010 11:01

Dokładnie Wink


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - mozambik1 - 06-03-2010 11:23

Restock jest dobry jak ma ktoś szybkie łącze internetowe i umie szybko przepisywać kody z obrazków, a dla innych to nie lada wyczyn.... Ja nie umiem za szybko przepisywać tych kodzików bo oczopląsu dostaje zaraz jak to widzę :/. Nie dość, że ten kod jest nie wyraźny często i literki się zlewają to na dodatek są długie czasami, że ja pier***e.


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - Magnus - 06-03-2010 12:24

(06-03-2010 11:23)mozambik1 napisał(a):  Restock jest dobry jak ma ktoś szybkie łącze internetowe i umie szybko przepisywać kody z obrazków, a dla innych to nie lada wyczyn.... Ja nie umiem za szybko przepisywać tych kodzików bo oczopląsu dostaje zaraz jak to widzę :/. Nie dość, że ten kod jest nie wyraźny często i literki się zlewają to na dodatek są długie czasami, że ja pier***e.

Nom a jak ktos ma małpkę albo autofilla no to mu łatwiej xD


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - Paviano - 06-03-2010 13:03

Na captcha nie działa Autofill Smile a za małpkę ban.


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - Sony_st - 06-03-2010 13:17

za małpkę nie ma bana już o tym pisali


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - Zythus - 06-03-2010 13:56

Ja tam na greasemonkey będę jechał.
Najlepiej mają Ci, co mają dużo ptz Big Grin Łatwiej coś upolować
Zamierzam zdobyć do restocku 900 ptz, będą duże szanse na PSP Smile


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - Athemis - 06-03-2010 14:00

Ja już dzisiaj mam 780PTZ i z małpki także skorzystam jak nie dostali bana Ci co z niej korzystali w lutym.