Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! (/Temat-Wierzysz-ze-nie-bedzie-restocku-w-marcu-ZAJRZYJ-2769)

Strony: 1 2 3 4


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - Tech - 05-03-2010 19:12

maglownik - http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=2772

Czyli pojawiła się w jakiejś automatycznej odpowiedzi wysyłanej do użytkowników. Ja takiego czegoś niestety nie dostałem Wink


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - maglownik - 05-03-2010 19:33

oo szok musze zbierac ptz na greBig GrinBig GrinBig Grin: mam nadzieje ze nie wyskocza z restockiem tak na zywca tylko gdzie pod koniec miesiacaBig Grin


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - rj7rad - 05-03-2010 19:34

Hooyowo, liczyłem na sklep :/


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - mozambik1 - 05-03-2010 19:38

Mam nadzieję, że restock będzie tak pod koniec tego miesiąca i wtedy może uda mi się uzbierać ptz na iPoda toucha


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - Maj00r - 05-03-2010 19:50

a będzie wiadomo kiedy i o której godzinie???


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - rj7rad - 05-03-2010 20:15

Na chwilę obecną Lockerz nie podało takim informacji.


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - madison - 05-03-2010 20:55

jak informacja pojawi sie na FB to uwierze. albo na hallwayu. nie ma sie co zbytnio podniecac,bo jak nas beda chcieli poinformowac o restocku to zrobia to przez wyzej wymienione witryny a nie przez meila do uzytkownika ;] pozdro

PS.
aha i przestancie kur*** pytac w kazdym temacie i w kazdym dziale kiedy i o ktorej bedzie restock, bo to jest juz nudne i wkurzajace. No ile mozna do jasnej cholery?

powiem to raz i mam nadzieje ze juz wiecej takich durnowatych pytan nie bedzie: NIE WIADOMO KIEDY, NIE WIADOMO O KTOREJ I NIE WIADOMO CZY W OGOLE BEDZIE RESTOCK. no, mam nadzieje ze wszyscy zrozumieli Wink


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - al2000 - 05-03-2010 21:14

jeśli wogole będzie to najlepiej pod koniec marca to nabieram na ipod touch 8gb a narazie stac mnie na wii i psp ale jak znam moje szczescie to nie zdaze zamowicWink


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - Kilol - 05-03-2010 22:24

Ja jestem zadowolony. Lubię rywalizację.Big Grin


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - tokrzys14 - 05-03-2010 22:53

A ja nie. Bo mam uraz po ostatnim restocku ;/