Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! (/Temat-Wierzysz-ze-nie-bedzie-restocku-w-marcu-ZAJRZYJ-2769)

Strony: 1 2 3 4


Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - Szymik - 05-03-2010 16:06

Cytat:-We will be announcing more information about the March redemption and
PTZ expiration very soon. Keep your eyes posted to the Hallway.

Cytat:-Już niedługo zaczniemy ogłaszać nowe informacje dotyczące marcowego restocku i wygasania PTZ. Miej oko na Hallway.



Źródło : Premium.Retkinia.Net


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - adminek - 05-03-2010 16:30

super . ;/ miało byc 24/7


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - Tech - 05-03-2010 16:33

Heh, mówiłem cały czas, że będzie. On to dostał na meila czy jak?


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - Leopard - 05-03-2010 17:11

Super Big Grin!!! Mam nadzieję, że to prawda Smile.


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - Marello - 05-03-2010 17:13

No dokładnie ja też bym chciał, żeby jeszcze nam zrobili RESTOCK może zamówię jeszcze jedną rzecz po starych cenach Smile


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - Zythus - 05-03-2010 17:32

Aha, ciekawe ciekawe. No, ja wolałbym sklepik, bo już mam dużo ptz, a szkoda mi czasu na siedzenie po nocach Smile


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - Aja - 05-03-2010 17:46

Fajnie jesli bedzie restok w marcu moze uda sie cos zgarnac jeszcze za mniejsza ilosc ptzSmile ciekawi mnie tylko o co im chodzi z PTZ expiration?


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - Zythus - 05-03-2010 17:57

Aja, fajnie się wydaje Big Grin Ale tak na prawdę lepszy byłby sklepik - nie byłoby siedzenia i w ogóle. Oni chcą od nas wyciągnąć jak najwięcej ptz, żeby potem nie mieć problemów ze sklepikiem [duża ilość zamówień] Smile

PTZ expiration? mm... może napiszą, iż punkty wygasają po roku Big Grin


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - WalkmaN - 05-03-2010 18:32

W sumie sie nawet ciesze, moze nawet i ps3 zgarne Wink


RE: Wierzysz że nie będzie restocku w marcu.ZAJRZYJ !!! - maglownik - 05-03-2010 19:00

gdzie to niby pisze ?? coś mi smierdzi ten restock prosze o jakies info skad sie pojawiła ta nowinkaSmile