Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refbacki.pl polska strona z buxami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Refbacki.pl polska strona z buxami (/Temat-Refbacki-pl-polska-strona-z-buxami-27684)



Refbacki.pl polska strona z buxami - Adam_Black - 30-01-2011 16:24

Refbacki.pl polska strona z buxami


Refbacki.pl jest serwisem oferującym zwrot pieniędzy za klikanie pode mną czyli Ref-back.
Zapewne nie raz zdarzyło ci się że klikałeś sam w różnych buxach i zanim doszedłeś do minimum bux przestał płacić lub po prostu strona przestała działać. Dzięki refbackowi nawet mając kilka centów na jakimś buxie będziesz zarabiać! Wszystko polega na tym że rejestrujesz się na tej stronie a następnie zapisujesz się do wybranych buxów w dziale FIRMY i zarabiasz! Refback wynosi minimum 80% co oznacza, że będziesz otrzymywać 80% z pieniędzy, jakie są ustalone na danym buxie za klik poleconego. Nie musisz rejestrować się do wszystkich firm podanych na stronie. Masz wolny wybór które z nich wybrać!
Wszystkie wypłaty realizujemy na AlertPay, PayPal lub polskie banki (minimum 1$)

Przykład
Klikniesz po 10 linków dziennie w 10 buxach: 0,80$ na dzień!

Będziesz klikał tydzień: Masz już 5,60$

Jak na samotne klikanie nieźle co?
UWAGA! Zapraszaj poleconych, zarób więcej! Poziom pleconych wynosi 10% Przykład:

50 poleconych wyklika sobie po 0,50$ każdy
Masz 2,50$ na dzień za darmo! fajnie? Jesli tak zapisz się
!

Proszę o rejestracje z reflinka: http://refbacki.pl/index.php?r=yamakasi92 Huh

Czysty link: http://www.refbacki.pl/

Tekst znajdujący się powyżej nie jest mój jest to tekst właściciela strony.


PS. Ja już na tej stronie zarobiłem ok 15$ i oczywiście ponad drugie tyle na bux'sach

PS2. W razie problemów lub pytanie pisać tutaj.


//Tech: Temat został wymoderowany. Zapoznaj się z regulaminem. Cytując: "4. Link polecający nie może być w jakikolwiek sposób maskowany, pogrubiany jego czcionka nie może się wyróżniać."


RE: Refbacki.pl polska strona z buxami - waku7 - 30-01-2011 17:32

Zarejestrowany z refa. Wink


RE: Refbacki.pl polska strona z buxami - Neos17 - 30-01-2011 23:01

też się zarejestrowałem z twojego refa Wink Mam nadzieje że minimum szybko uzbieram i dam dowód Wink


RE: Refbacki.pl polska strona z buxami - Adam_Black - 02-02-2011 11:25

Zapraszam do rejestracji na tej stronie. Aby wypłacić pieniądze z buxa musisz klikać ok 1,5 do 2 miesięcy a tutaj przy 5 bux'ach wypłacisz już nawet po miesiącu. Mówię oczywiście o pieniądzach oddane przez refbacki.pl.


Refbacki.pl polska strona z buxami - DDK - 23-02-2012 18:40

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.