Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu (/Temat-BID-LockerzBidHelper-by-Grze-chu-27644)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - dawajrowa - 06-03-2011 19:15

Wątpię , za dużo osób już ma tego bota...


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Qwik - 07-03-2011 16:11

یہ کام کرتا ہے؟


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - derdi - 07-03-2011 21:59

przecież bot był limitowany więc nie kupisz;]


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Grze_chu - 07-03-2011 22:13

Kupisz, nie kupisz, dużo się zmieni w nowej wersji Big Grin

PS. Nie piszcie do mnie non-stop na GG, "kiedy update??", "masz nowego??" bo to odnosi skutek przeciwny do zamierzonego przez Was... ja rozumiem, że daliście kasę i chcecie działające narzędzie, ale zrozumcie, że ja też mam cierpliwość która ma jakieś granice, a po odpisaniu 100x tego samego mam dosyć całego Lockerz i tego bota... Zauważam też, że update jest "opcjonalne" więc wcale nie mam obowiązku tego robić

Cytat:kupując bota, dostajesz dostęp do dodatku, oraz przyszłych aktualizacji (o ile takie będą) i instrukcję obsługi

Ale na tę chwilę planuje stworzyć kolejną wersje...


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - pitfromhell - 07-03-2011 22:17

(07-03-2011 22:13)Grze_chu napisał(a):  Kupisz, nie kupisz, dużo się zmieni w nowej wersji Big Grin

PS. Nie piszcie do mnie non-stop na GG, "kiedy update??", "masz nowego??" bo to odnosi skutek przeciwny do zamierzonego przez Was... ja rozumiem, że daliście kasę i chcecie działające narzędzie, ale zrozumcie, że ja też mam cierpliwość która ma jakieś granice, a po odpisaniu 100x tego samego mam dosyć całego Lockerz i tego bota... Zauważam też, że update jest "opcjonalne" więc wcale nie mam obowiązku tego robić

Cytat:kupując bota, dostajesz dostęp do dodatku, oraz przyszłych aktualizacji (o ile takie będą) i instrukcję obsługi

Ale na tę chwilę planuje stworzyć kolejną wersje...


Grze_chu, najlepiej nie wchodź na gygy Big Grin


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Grze_chu - 07-03-2011 22:18

Wiesz... mam życie prywatne, znajomych, i kilka innych zajęć których podstawą jest GG Big Grin

Myślałem czy nie cofnąć się do poczty e-mail... ale nie chce mi się


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Twixek - 07-03-2011 22:23

Może dla tych co wypisują daj powiedź może kiedy będzie;p 3dni, 7dni, 2 tygodnie, miesiąc, rok ? ;p


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Grze_chu - 07-03-2011 22:37

W tym tkwi problem, że ja właśnie programuje (pracuje) kiedy mam na to ochotę, uważam że kod pisany pod przymusem nadaje się do... łatania dziur w drogach.
W "takich" skryptach, kod musi być dobry, trzeba dużo przemyśleć, szukać optymalnego rozwiązania problemu (tu akurat LBH jest/był wyjątkiem, bo kod był straszny i nielogiczny) itp.

W tym momencie nie jest problemem sam bot, bo z tym stosunkowo szybko się uporam, ale polska mentalność... a właściwie to czego sami byliście świadkami... zero poszanowania własności intelektualnej... masakryczne jest to, że niektórzy to nawet "by Grze_chu" zmieniali na swoje... dlatego 90% pracy którą teraz muszę wykonać to zabezpieczanie


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Gumitto - 07-03-2011 22:51

(07-03-2011 22:13)Grze_chu napisał(a):  Ale na tę chwilę planuje stworzyć kolejną wersje...
Ha! Wiedziałem! Jerk2 Wszyscy będą musieli płacić drugi raz. Na przyszłość nie składaj deklaracji bez pokrycia. Jak nie chcesz udostępniać aktualizacji to po prostu nie pisz, że będziesz. Tylko zrób licencję mobilną bo VPSy często się zmienia.


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - pitfromhell - 07-03-2011 23:04

Nikt nie będzie musiał płacić 2 razy... Ten kto kupił, dostanie nową wersję za free. Tak mi się wydaje, fajnie jakby Grze_chu się wypowiedział na temat kasy Big Grin