Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu (/Temat-BID-LockerzBidHelper-by-Grze-chu-27644)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - satan9 - 12-02-2011 16:32

(12-02-2011 15:49)dawajrowa napisał(a):  Wszystko już wyjaśnione , ja tego nie rozprowadzałem tylko wrzuciłem sobie na userscript żeby zainstalować na drugim kompie , no ale fakt 2 osoby sie do tego dobrały nie powałane . Także jeszcze raz przepraszam za to , ale rozejrzyjcie sie po LCP bo tam co chwile dostaje PW czy chce kupić ten skrypt Smile

Nie musiales wzucac w siec zeby na innego kompa przeniesc. Wystarczy skopiowac plik z wtyczka do 2 chroma, w 2 chromie wczytujesz rozszerzenie z pliku i masz :-)


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - dawajrowa - 12-02-2011 17:08

(12-02-2011 16:32)satan9 napisał(a):  
(12-02-2011 15:49)dawajrowa napisał(a):  Wszystko już wyjaśnione , ja tego nie rozprowadzałem tylko wrzuciłem sobie na userscript żeby zainstalować na drugim kompie , no ale fakt 2 osoby sie do tego dobrały nie powałane . Także jeszcze raz przepraszam za to , ale rozejrzyjcie sie po LCP bo tam co chwile dostaje PW czy chce kupić ten skrypt Smile

Nie musiales wzucac w siec zeby na innego kompa przeniesc. Wystarczy skopiowac plik z wtyczka do 2 chroma, w 2 chromie wczytujesz rozszerzenie z pliku i masz :-)
Nie mogłem tego przenieść bo było niby uszkodzone...
zresztą wszystko już wyjaśnione


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Gumitto - 13-02-2011 01:37

Co do tego bota powiem, że zwrócił mi się wielokrotnie Wink Byłem jedną z pierwszych osób, które go zakupiły. W ciągu godziny wygrałem Nano 16 GB ale niestety potem już nic pomimo wielu prób. Zrobiła się ogromna konkurencja i z moją radiówką nie mam co startować. Tak czy inaczej jestem zadowolony.


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Colek - 04-03-2011 07:07

Także zakupiłem tego bota, wydałem pieniążki na VPS'a, a okazuje się że bot NIE DZIAŁA JAK POWINIEN. Z Grze_chem nie mogę się skontaktować od dwóch dni.

Otóż, chodzi o to, że w bocie nie działa automatyczne podbijanie, zarówno na moim PC jak i na VPS'ie, wbija 10 kapcz i się ścina, dalej nic nie robi.

Jeżeli podbijam ręcznie, to gdzieś na 8-12 kapczy zetnie się na całą minutę i nie podbije, przez co straciłem takie nagrody jak:

PayPal 150$
PS3 Blu-Ray Remote
Uncharted 2


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - nikaraqula26 - 04-03-2011 07:26

prawdopodobnie to nie wina Grzecha, tylko lockerz wprowadziło nowe zabezpieczenia


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Seth Neviel - 04-03-2011 08:43

Potwierdzam, to nowe zabezpieczenia lockerz Smile


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Surlope - 04-03-2011 13:19

(04-03-2011 07:07)Colek napisał(a):  Także zakupiłem tego bota, wydałem pieniążki na VPS'a, a okazuje się że bot NIE DZIAŁA JAK POWINIEN. Z Grze_chem nie mogę się skontaktować od dwóch dni.

Otóż, chodzi o to, że w bocie nie działa automatyczne podbijanie, zarówno na moim PC jak i na VPS'ie, wbija 10 kapcz i się ścina, dalej nic nie robi.

Jeżeli podbijam ręcznie, to gdzieś na 8-12 kapczy zetnie się na całą minutę i nie podbije, przez co straciłem takie nagrody jak:

PayPal 150$
PS3 Blu-Ray Remote
Uncharted 2

Debilizm nie zna granic.

Co mogłeś stracić ? Myślisz że jest 1 informatyk na świecie ( Grzechu ) ? Grubasy też napisały swojego bota , także nic nie wygrasz bez dobrego VPS-a. Zapewne masz jakiś z pingiem 10 i myślisz że rozwalisz wszystkich.

Co do bota to jak się potrafi bidować to żadnych zabezpieczeń nie ma Jerk2 Ja tam od wczoraj wygrałem Xbox i gry także nie gadać mi tu że BOT nie działa Lol


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - ambrell - 04-03-2011 13:33

(04-03-2011 07:07)Colek napisał(a):  Także zakupiłem tego bota, wydałem pieniążki na VPS'a, a okazuje się że bot NIE DZIAŁA JAK POWINIEN. Z Grze_chem nie mogę się skontaktować od dwóch dni.

Otóż, chodzi o to, że w bocie nie działa automatyczne podbijanie, zarówno na moim PC jak i na VPS'ie, wbija 10 kapcz i się ścina, dalej nic nie robi.

Jeżeli podbijam ręcznie, to gdzieś na 8-12 kapczy zetnie się na całą minutę i nie podbije, przez co straciłem takie nagrody jak:

PayPal 150$
PS3 Blu-Ray Remote
Uncharted 2

widze, ze jestes bardzo zawiedziony ;(
moze napisz kathy e-maila z lista 'straconych' nagrod?


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Grzechu92 - 04-03-2011 16:57

Potwierdzam

Lockerz dodało nowe zabezpieczenie, określam to mianem: waga szybkości
Skrypt będzie zaktualizowany niebawem (nie piszcie mi na GG kiedy, bo to na pewno nie przyspieszy, a wręcz przeciwnie, bo tracę cierpliwość pisząc n-ty raz to samo).

Bot będzie lepiej zabezpieczony, i zostanie pochłonięty do nowej platformy którą planuje stworzyć: LockerzTools by Grze_chu

Będzie to coś w stylu programu enesce, tylko w przeglądarce (multiplatformowość + zmniejszona szansa wykrycia)

No i kluczowa sprawa, będzie lepiej zabezpieczony Big Grin



Teraz pytanie za 100pkt, dlaczego nie pisze z konta Grze_chu? mianowicie ktoś sobie je przywłaszczył, nie do końca wiem jeszcze jak, ale tak się stało.... Dziś wieczorem zostanie odzyskane
Jednocześnie prosiłbym o kontakt wszystkie osoby, które kupiły bota od Grze_chu nie przez numer GG: 9972490 (bo ja tylko przez ten kanał sprzedaje).

Pozdrawiam, Grze_chu z konta nie Grze_chu Big Grin


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - ksomix - 04-03-2011 18:49

Mamy sie zglaszac po naprawie bota czy juz teraz??