Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu (/Temat-BID-LockerzBidHelper-by-Grze-chu-27644)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Grze_chu - 06-02-2011 22:46

Sorki że post pod postem, ale podbijam żeby ludzie doczytali:

Zaktualizowałem FAQ, bo dostaje masę wiadomości na GG o tym samym


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Butcher - 12-02-2011 12:50

Witam. Mam pytanie odnośnie serwera vps w usa. Czy chciałby ktoś na spółkę wziąć taki serwer?


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Grze_chu - 12-02-2011 14:18

Dostałem informacje o wycieku skryptu. Nie odpowiadam za tamten skrypt. Nie gwarantuje, że nie został zmodyfikowany i nie kradnie haseł do waszych kont. Jeżeli otrzymałeś skrypt za pośrednictwem mojego numeru GG (9972490) to możesz być spokojny i liczyć na wsparcie techniczne

Prosiłbym jeszcze o sygnały, jeżeli ktoś wam chce taki kit wcisnąć... Zgłosze to do administracji forum, a potem sprawa być może wyląduje na komisariacie: prawa autorskie + naruszenie własności intelektualnej

Aha, teraz małe info dla użytkowników bota, którzy go zdobyli drogą legalną... podziękujcie temu który spowodował wyciek za to, że nie będziecie teraz skutecznie wygrywać... im więcej użytkowników tym mniejsze szanse na wygraną, i większe szanse na naprawe błędu przez Lockerz.com. Dlatego liczę na lekkie zainteresowanie się sprawą.

Notka dla złodzieja: nie chodzi mi tu o marne grosze za jakie to sprzedajesz... chodzi o dobro użytkowników, którzy zapłacili aby wygrywać, a ty im to skutecznie utrudniłeś... Radze zapoznać się również z artykułami na temat własności intelektualnej i jej łamania. Pamiętaj że wszystkie twoje wiadomości do użytkowników są zapisywane w bazach danych forum, co z połączeniu z twoim adresem IP... myśle że dalej wiesz co się dzieje


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Edek - 12-02-2011 14:22

ja jebie co za kraj ;/


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Dominator - 12-02-2011 14:23

Zawsze znajdzie się jakiś pedał ... co skrypt udzieli za friko.

N/C

PS: Teraz to jeśli wygrać to wstać o 6:00 rano i zapindalać do kompa i już.


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Grze_chu - 12-02-2011 15:12

Post został zedytowany, trochę nie słusznie oskarżyłem jednego z użytkowników tego forum, zrobił to nie świadomie... ale co zostanie wrzucone w sieć, pozostanie tam na zawsze. Administracja przedstawiła mi okoliczności jakie występowały ostatnio, za co serdecznie im jeszcze raz dziękuje... Sprawa kręci się już sama, i ja już z tym nic nie zrobie... jedyne co mogę wam obiecać, to że kolejne boty sygnowane moim nickiem, będą lepiej zabezpieczone... człowiek uczy się na błędach.


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Surlope - 12-02-2011 15:47

No cóż ale inne słowa nie określą zaistniałej sytuacji : " Co za pojebani ludzie żyją w tym kraju" ...

Co do bota , to bardzo udało mi się już wiele zgarnąć , dziękuje Lol


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Dominator - 12-02-2011 15:48

Jeśli można to dam profil:

http://www.forum.lockerz.com.pl/member-dawajrowa-m1008415.html


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - dawajrowa - 12-02-2011 15:49

Wszystko już wyjaśnione , ja tego nie rozprowadzałem tylko wrzuciłem sobie na userscript żeby zainstalować na drugim kompie , no ale fakt 2 osoby sie do tego dobrały nie powałane . Także jeszcze raz przepraszam za to , ale rozejrzyjcie sie po LCP bo tam co chwile dostaje PW czy chce kupić ten skrypt Smile


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Grze_chu - 12-02-2011 15:53

(12-02-2011 15:12)Grze_chu napisał(a):  Post został zedytowany, trochę nie słusznie oskarżyłem jednego z użytkowników tego forum, zrobił to nie świadomie... ale co zostanie wrzucone w sieć, pozostanie tam na zawsze. Administracja przedstawiła mi okoliczności jakie występowały ostatnio, za co serdecznie im jeszcze raz dziękuje... Sprawa kręci się już sama, i ja już z tym nic nie zrobie... jedyne co mogę wam obiecać, to że kolejne boty sygnowane moim nickiem, będą lepiej zabezpieczone... człowiek uczy się na błędach.

"podbijam"