Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu (/Temat-BID-LockerzBidHelper-by-Grze-chu-27644)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - cris2127 - 11-05-2011 16:15

Debile, macie i tak dużo szczęścia, że grzechu dał wam 1 wersje bota i mogliście zarobić $$$.
Założę się, że gdyby którykolwiek z tych powyżej miał bota, to wygrywałby dla siebie....
Jesteście beznadziejni i tyle. Jak chcecie skrypt to zapłacicie koderowi 2kzł to wam kurna zrobi


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - niesmialy1980 - 11-05-2011 16:18

Do usunięcia. Brak komentarza...


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Lubelak - 11-05-2011 16:19

A czy ktoś powiedział ,że ja chce update ?
Jestem bezstronny ,ale grzechu widać ,że zlewa to ciepłym moczem


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - dawajrowa - 11-05-2011 16:24

A to już wina debili którzy nie potrafili sie obsługiwać tym skryptem... no i nie ma co ukrywać większość kupiła go nielegalnie więc na chuj oni płaczą to ja nie wiem...
Jak Grzechu nic nie zrobi , to kto inny znówu zacznie sprzedawać innego bota/skrypta więc nie płaczta...


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Grze_chu - 11-05-2011 21:13

Ehh starałem się unikać zabrania udziału w rozmowie, bo potem nie od kopię się ze spamu... ale rozmowa zaczyna być nieco pejoratywna, więc muszę wyjaśnić parę spraw

@Dominator
Cytatem z prywatnej rozmowy, który źle zinterpretowałeś zresztą, przekonałeś mnie że nie ma sensu prowadzić rozmów i wyrażać moje osobiste dygresje na temat procesu tworzenia. Brawo!

Technologia na której kiepsko się znam to aplikacje okienkowe na różnych platformach, wiem że łatwo jest złamać, a tym bardziej że nie mam doświadczenia w tworzeniu aplikacji na tym polu. Zrobienie krytycznej luki w aplikacji jest banalne, zdebugowanie takiego babola już gorzej.
Skrypt powstanie na zasadzie dodatku Chrome (co już jest sprzeczne z "cytatem"), w zasadzie to już powstał, ale o tym później

@Lubelak
Dobrze o tym wiem. Ale jeśli wydam "golasa" wycieknie, i za 2 tygodnie robić wszystko od nowa. Przy czym szukając nowej metody (bo Lockerz dostanie kod źródłowy, pracuje nad zabezpieczeniem), a skryptu używa już 2000 osób przez co nic nie da się wygrać. (lekkie wyjście w przyszłość)

Teraz klika wiadomości oficjalnych:
- bot jest gotowy, działa niestabilnie
- udało się ominąć limit 8 podbić (lecz nie zawsze to działa, muszę jeszcze dopracować)
- skrypt nie wyjdzie z mojego serwera do momentu ukończenia platformy
- nie ma przybliżonej daty premiery skryptu, w zasadzie to platformy (wszystko przeciąga się przez jakieś pozornie małe pierdoły)
- beta testy będą, z góry mówię że beta testerów wybieram ja, sugerując się poziomem wypowiedzi użytkownika w tym temacie na forum

Prezentacji nowego skryptu nie będzie, nie czuję takiej potrzeby, jeśli ktoś nie wierzy to już jego kwestia. Ewentualnie mógłbym zarzucić jakimś malutkim SS'em, lecz wtedy: "wciskasz nam jakieś gówno, żeby nas chwilowo zaspokoić".

Teraz lekka dygresja. Widzę że jestem szpiegowany, wiadomości prywatne wyciekają na publiczne fora... Od tej chwili wiadomości na temat postępów pracy udzielam tylko w tym temacie.
Rozmowy z propozycjami/prośbami odnośnie bota bez zabezpieczeń będą ignorowane, podobnie z beta testami.

PS: No i ponownie wyszedł z tego "przydługawy post leniwego developera opędzającego się od spamu"


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - pitfromhell - 11-05-2011 22:02

Cytat:- beta testy będą, z góry mówię że beta testerów wybieram ja, sugerując się poziomem wypowiedzi użytkownika w tym temacie na forum

Teraz każdemu poziom wypowiedzi podniesie się o 100% Lol


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Grze_chu - 11-05-2011 22:34

Hah, wiadomo że będę po uwagę brał posty z ery "przed moim postem" Big Grin
W zasadzie to już jakaś tam wstępna lista jest


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - nikaraqula26 - 11-05-2011 22:36

Szkoda, że losowania niema spośród tych co zakupili. Są też Ci, którzy są cierpliwi i nie piszą na marne..


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Grze_chu - 11-05-2011 22:47

Niby ok, ale część użytkowników nie jest obeznana z komputerem na poziomie co najmniej średnim. Bywały osoby które nie wiedziały jak zainstalować bota z linka, więc jaki miałbym pożytek z takiego betatestera? Tongue

Możemy to zrobić w formie testu wiedzy (prosta stronka internetowa, która zawiera jakieś spreparowane błędy) który napiszę, osoby które przejdą ponad jakiś tam próg, dostaną się do testów. Metoda wydaje się bardziej sprawiedliwa


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - nikaraqula26 - 11-05-2011 22:48

Myślę, że była by to najbardziej sprawiedliwa metoda