Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu (/Temat-BID-LockerzBidHelper-by-Grze-chu-27644)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - pitfromhell - 23-04-2011 22:16

Nawet bym literki nie wcisnął na klawiaturze do tego tematu, jeśli nie rozpoczęłyby się posty dotyczące aktualizacji Bota i trwa to do dzisiaj.


(23-04-2011 22:06)xPietrek napisał(a):  Polska mentalność...
Mogę się założyć, że nie znasz żadnego człowieka innej narodowości.


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - InTeR - 23-04-2011 22:21

Omg przecież kilka razy pisał, że sobie pisze bota jak ma ochotę..


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - pitfromhell - 23-04-2011 22:30

Dobrze, faktycznie, nie potrzebnie zaczynałem. Sorry.
Będzie bot super, nie będzie trudno.


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - xPietrek - 23-04-2011 22:41

(23-04-2011 22:16)pitfromhell napisał(a):  
(23-04-2011 22:06)xPietrek napisał(a):  Polska mentalność...
Mogę się założyć, że nie znasz żadnego człowieka innej narodowości.

No to przegrałbyś zakład Undecided
Ale to już rozmowa nie na ten temat.


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Grze_chu - 24-04-2011 20:15

Ufff... widzę lekkie poruszenie w temacie, trzeba rozświetlić kilka spraw:

@Lubelak
Cytat:Bez obrazy grzechu ,ale to już widać jak specjalnie przeciągasz tę sprawę
Zgadza się, z tym że nie robię tego premedytacyjnie. Wynika to z czegoś innego, o czym za chwilę

@pitfromhell
Cytat:Zamiast przysiąść się raz, a porządnie, to wolisz wdawać się w dyskusje na forum...
Lubię wyrażać swoją opinię i poznawać opinię innych na pewne tematy. Lubię też przeprowadzać analizę psychologiczną moich rozmówców, takie hobby.

Wracając do tematu, to nie takie hop-siup zrobić i śmiga. Ponownie wspomnę: "gdyby nie polska mentalność" to już dawno wszyscy cieszyli by się aktualizacją, jak już pisałem kiedyś, sam skrypt bota aukcji to jest odsetek pracy którą muszę wykonać w tym kierunku. Z resztą i tak nie powinniście narzekać, bo moje "zwlekanie" odniosło pewien skutek o którym również kiedyś pisałem.
Moja wypowiedź jest nieco enigmatyczna, ale i o to w tym chodzi Big Grin

"Dlaczego wszystko tak się przedłuża?" zapytacie... otóż część z Was może zna ten problem, zakładam że większość nie. Cierpię na pewne schorzenie z którym jest ciężko walczyć. Ludzie mylnie kojarzą to z lenistwem, lecz ma to nieco inne objawy i inne podstawy w psychice. Zwie się to: prokrastynacja. Jest krótki filmik idealnie opisujący http://youtu.be/4P785j15Tzk

Teraz pewnie część z Was "ooo, jesteś leniwy! zwalasz winę na jakieś pro-cośtam!". Otóż: możliwe!

Tak czy siak, prace idą do przodu, nie są to jakieś wielkie postępy, ale tak nakazuje jedna z technik walki z prokrastynacją: do przodu małymi kroczkami.


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Surlope - 24-04-2011 20:27

Tak więc , chciałbym na pocieszenie ludu oraz na pomoc dla zarabiam.com ( wszystkich ludzi z forum ) wysunąć w Twoją stronę Grzechu propozycję.
Jak wiesz jestem zaufaną osobą na tym forum i urwałem ponad 50 nagród na twoim wcześniejszym , bardzo dobrym do czasu botem. Myślę , no jestem prawie pewien , iż wygrałem nagród najwięcej twoim botem , przypomnę np. Play Station 3 , Touch 32 GB 2x , wiele wiele PP - jednym zdaniem. Dużo wygrałem dla siebie jak i dla wielu osób z forum .
Chciałbym Ci zaproponować ażebyś bez zabezpieczeń dał mi tego bota i żebym przez ten czas zanim dojdzie aktualizacja zabezpieczeń wygrywał nim dla siebie jak i wszystkich osób z ZC z % dla Ciebie. ( nawet ty możesz stworzyć listę dla kogo )

Przypominam że jestem osobą zaufaną , mam pasy ponad połowy osób z tego forum i wszyscy są zadowoleni. Przemyśl propozycję.


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - paskur - 24-04-2011 20:34

popieram surlope ;]


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Dominator - 24-04-2011 20:34

Jestem ZA Surlope


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - DonHoracy - 24-04-2011 20:35

(24-04-2011 20:27)Surlope napisał(a):  Tak więc , chciałbym na pocieszenie ludu oraz na pomoc dla zarabiam.com ( wszystkich ludzi z forum ) wysunąć w Twoją stronę Grzechu propozycję.
Jak wiesz jestem zaufaną osobą na tym forum i urwałem ponad 50 nagród na twoim wcześniejszym , bardzo dobrym do czasu botem. Myślę , no jestem prawie pewien , iż wygrałem nagród najwięcej twoim botem , przypomnę np. Play Station 3 , Touch 32 GB 2x , wiele wiele PP - jednym zdaniem. Dużo wygrałem dla siebie jak i dla wielu osób z forum .
Chciałbym Ci zaproponować ażebyś bez zabezpieczeń dał mi tego bota i żebym przez ten czas zanim dojdzie aktualizacja zabezpieczeń wygrywał nim dla siebie jak i wszystkich osób z ZC z % dla Ciebie. ( nawet ty możesz stworzyć listę dla kogo )

Przypominam że jestem osobą zaufaną , mam pasy ponad połowy osób z tego forum i wszyscy są zadowoleni. Przemyśl propozycję.

Zapomniałeś dodać, że 90% z tych 50 nagród dostało anulacje Lol

Co do twojego pomysłu to weź się rozpędź i przywal głową w ścianę Lol


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - haggard - 24-04-2011 20:35

"pasy ponad połowy osób z tego forum" masz 9,5k passow? trzymasz w sejmie?

poza tym nei jestes lepszy od innych, zeby miec do tego prawo, poza tym nikt nie bedzie na twojej łasce, czy mu wygrasz czy nie, poza tym niekoniecznie wygrales nim najwiecej

wracajmy do x factera