Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu (/Temat-BID-LockerzBidHelper-by-Grze-chu-27644)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Grze_chu - 23-03-2011 23:22

Niestety, na razie Qt mnie pokonało... powracam do tworzenia wersji w formie dodatku do Chrome, tym razem z nowym pomysłem na zabezpieczenia Big Grin


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - dawajrowa - 23-03-2011 23:30

No to powodzenia i obyś jak najszybciej sie z tym uwinął Big Grin


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - kekkojoker90 - 27-03-2011 11:22

grze_chu i help you to fight this scammer Tongue you can find many of my post on youtube or similar site when i link this topic


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - tehi - 01-04-2011 18:05

Grze_chu wiadomo już +/- co z botem?
Bo minął już prawie miesiąc, a nei wiadomo nic o aktualizacji Wink


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - InTeR - 01-04-2011 18:11

I pewnie nie za szybko będzie Wink (Chociaż sam mam nadzieje, że wkrótce się pojawi)


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Scoobyx - 02-04-2011 09:24

Wszyscy oczekują tego bota. Jest chyba najlepszy w sieci Wink


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Gumitto - 02-04-2011 12:49

(02-04-2011 09:24)Scoobyx napisał(a):  Wszyscy oczekują tego bota. Jest chyba najlepszy w sieci Wink
No właśnie szkoda że jest w sieci. Powinien być tylko na dyskach osób, które kupiły go bezpośrednio od autora.


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Seth Neviel - 02-04-2011 13:21

(02-04-2011 12:49)gumitto napisał(a):  
(02-04-2011 09:24)Scoobyx napisał(a):  Wszyscy oczekują tego bota. Jest chyba najlepszy w sieci Wink
No właśnie szkoda że jest w sieci. Powinien być tylko na dyskach osób, które kupiły go bezpośrednio od autora.

Gumiś, tylko że ten update będzie lepiej zabezpieczony a grzesiu wysle to tylko dla osób które ma na gg. Smile


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Grze_chu - 02-04-2011 18:01

Cytat:No właśnie szkoda że jest w sieci. Powinien być tylko na dyskach osób, które kupiły go bezpośrednio od autora.

Tutaj trzeba podziękować głupocie innych użytkowników którzy rzucili się na chwilowy (podejrzewam że marny) zysk ze sprzedaży mojego skryptu (co zresztą jest perfidne samo w sobie). Jestem pewien że więcej zysków odnieśli by z wygrywania botem niż z samej sprzedaży... ale cóż. Taka jest mentalność biednego polaczka który swoja przyszłość wiąże z zarabianiem pieniędzy w internecie. (?)

Gdyby miały tylko te osoby które kupiły, to mogę wam zagwarantować głową, że skuteczność skryptu oscylowała by na poziomie 60%. Nawet Ci co wygrywają na wiele kont w pewnym momencie przestali by wygrywać bo (za przeproszeniem) srali by kasą...

Nowy bot się robi, tyle powiem. Na GG już nie odpisuje gdy widzę wiadomości w stylu: "... kiedy wyjdzie ..." bo już nie mam siły, tym bardziej że są osoby które piszą kilka razy dziennie.


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - InTeR - 02-04-2011 18:31

(02-04-2011 18:01)Grze_chu napisał(a):  
Cytat:No właśnie szkoda że jest w sieci. Powinien być tylko na dyskach osób, które kupiły go bezpośrednio od autora.

Tutaj trzeba podziękować głupocie innych użytkowników którzy rzucili się na chwilowy (podejrzewam że marny) zysk ze sprzedaży mojego skryptu (co zresztą jest perfidne samo w sobie). Jestem pewien że więcej zysków odnieśli by z wygrywania botem niż z samej sprzedaży... ale cóż. Taka jest mentalność biednego polaczka który swoja przyszłość wiąże z zarabianiem pieniędzy w internecie. (?)

Gdyby miały tylko te osoby które kupiły, to mogę wam zagwarantować głową, że skuteczność skryptu oscylowała by na poziomie 60%. Nawet Ci co wygrywają na wiele kont w pewnym momencie przestali by wygrywać bo (za przeproszeniem) srali by kasą...

Nowy bot się robi, tyle powiem. Na GG już nie odpisuje gdy widzę wiadomości w stylu: "... kiedy wyjdzie ..." bo już nie mam siły, tym bardziej że są osoby które piszą kilka razy dziennie.

Robić to każdy wie, że się robi Wink
Tylko pytanie mamy co zostało? Czego brakuje?