Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu (/Temat-BID-LockerzBidHelper-by-Grze-chu-27644)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Scoobyx - 17-03-2011 21:50

I tak trzymaj Smile


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - DonHoracy - 18-03-2011 12:26

Najprostsze rozwiązania są najlepsze. Konta z hasłem do bota tyle. Jednocześnie można być zalogowanym z jednego komputera i po problemie. Pozdrawiam wszystkich myślicieli i ich pomysł HWID. Stosując to zabezpieczenie robi się program pod jeden system i na np. linuxie już będą problemy z odpaleniem.

Wiadomo, że konta będzie można sprzedawać ale cóż na to poradzić. Lepsze to niż nic.


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - InTeR - 18-03-2011 14:13

(18-03-2011 12:26)DonHoracy napisał(a):  Najprostsze rozwiązania są najlepsze. Konta z hasłem do bota tyle. Jednocześnie można być zalogowanym z jednego komputera i po problemie. Pozdrawiam wszystkich myślicieli i ich pomysł HWID. Stosując to zabezpieczenie robi się program pod jeden system i na np. linuxie już będą problemy z odpaleniem.

Wiadomo, że konta będzie można sprzedawać ale cóż na to poradzić. Lepsze to niż nic.

To samo pisałem Grzechowi na gg Smile
Mam nadzieje, że posłucha bo sam mam zmienne IP.


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - ambrell - 18-03-2011 14:27

A ja mam nadzieje, że nieBig Grin


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Grze_chu - 18-03-2011 14:27

Pewnie nie którzy z was, zauważyli duże spowolnienie... dostałem kila sygnałów na GG w tej sprawie, dzisiaj przyjrzałem się sprawie i wysnułem pewne wnioski:

- to duże (losowe) spowolnienie jest częścią nowego zabezpieczenia Lockerz
- ma za zadanie spowalniać bota tak, aby były wyrównane szanse między skryptem a "człowiekiem uczciwym"
- jest nie do obejścia (po stronie serwera)
- skrypt i tak ma przewagę nad "człowiekiem uczciwym" bo jego również obejmuje to zabezpieczenie
- serwery VPS nie mają sensu: bez serwera podbicia oscylują w zakresie 1.5 - 4 sekundy, a VPS pomoże nam urwać te 200ms co w połączeniu z losowym zabezpieczeniem traci sens

obecny czas podbicia bota = ping*2+obliczenia bota+zabezpieczenie lockerz+obliczenia lockerz
obecny czas podbicia "człowieka uczciwego" = ping*2+przepisanie captchy+zabezpieczenie lockerz+obliczenia lockerz (dochodzi jeszcze zmienna przypadkowa, czy dobrze przepisał captche)


Może uda mi się znaleźć coś innego... czas pokaże
Nie zmienia to faktu, że platforma LockerzTools powstanie, więc:

"czekajcie, a będzie wam dane"


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Dominator - 18-03-2011 17:27

jasny gwint :/ te zabezpieczenia są niezłe


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - DonHoracy - 19-03-2011 12:14

Minuty, godziny, dni, tygodnie mijaj a aukcje się kończą i bota dalej nie widać. W takim tempie to ty tego bota będziesz wydawał do wakacji bo cały czas będą coś wprowadzać Smile


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - pitfromhell - 19-03-2011 12:54

(19-03-2011 12:14)DonHoracy napisał(a):  Minuty, godziny, dni, tygodnie mijaj a aukcje się kończą i bota dalej nie widać. W takim tempie to ty tego bota będziesz wydawał do wakacji bo cały czas będą coś wprowadzać Smile


No to czekamy na Bota DOnHoracego Smile Kiedy będzie można się zgłosić po niego?


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Dominator - 19-03-2011 14:09

(19-03-2011 12:14)DonHoracy napisał(a):  Minuty, godziny, dni, tygodnie mijaj a aukcje się kończą i bota dalej nie widać. W takim tempie to ty tego bota będziesz wydawał do wakacji bo cały czas będą coś wprowadzać Smile

? Przecież bot jest, czkamy na aktualizację ;P


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - NaoS - 19-03-2011 14:50

To nowe zabezpieczenie Lockerz jest całkiem skuteczne, od 2ch dni nie da się wylicytować nawet kubka, czy innych pierdół.