Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu (/Temat-BID-LockerzBidHelper-by-Grze-chu-27644)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Scoobyx - 15-03-2011 15:50

(14-03-2011 23:20)DonHoracy napisał(a):  Grze_chu możesz zdradzić co to będzie za zabezpieczenie?

Z pewnością Ci tego nie powie. I nie nabijaj postów!


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Driver - 15-03-2011 15:54

Scoobyx yyyy ? a skad wiesz ze mu nie powie ? Tongue


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Grze_chu - 15-03-2011 16:44

Jeśli zdradziłbym jakie będą zabezpieczenia, to podcinałbym gałąź na której siedze... Jedyne co mogę powiedzieć to blokada na IP (chyba że znajdę coś innego) i coś w stylu cd-key'ów


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Lubelak - 15-03-2011 17:03

Czyli widać pomyślałeś o tych co mają zmienne IP Big Grin


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Grze_chu - 16-03-2011 18:15

Chyba że dam wybór, albo dowiązanie do IP, albo do konta...

Naprawdę, zabezpieczenie czegoś takiego jest kłopotliwe, tym bardziej biorąc pod uwagę platformę na której pracuję... HWID które wielokrotnie padało w tym temacie (nawet jeśli było by dostępne w Chrome) jest równie łatwo ominąć jak zabezpieczenie IP... wymaga tylko trochę większej wiedzy "komputerowo-kombinatorskiej" i wiedzy o tym jak działa HWID.

Zabezpieczenie na IP jest najmniej kłopotliwe, jeśli ma się stałe...
Dowiązanie do konta, jeśli ma się jedno konto (tak tak... ja posiadam tylko jedno i nie widzę sensu robienia X kont) jest OK, gdy ma się kilka pojawiają się problemy...
A gdy ktoś ma zmienne IP i wiele kont, to każde zabezpieczenie będzie dla niego kłopotliwe...

Odnośnie HWID, ktoś na jednym kompie będzie zadowolony, a ktoś kto ma laptopa, kompa, VPS'a będzie miał problemy.

Nad tematyką zabezpieczeń można się rozwodzić godzinami... każde ma swoje zalety i wady, ale doszedłem do wniosku że więcej osób ma wiele kont niż zmienne IP.


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - wesolutki - 16-03-2011 18:21

A może by tak dla tych co mają zmienne wykorzystać np. no-ip.com?


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Grze_chu - 16-03-2011 18:36

Da się jeszcze bez wykorzystania programów "usztywnić" IP, zabawa z dynamicznymi adresami DNS, ale to już "zainteresowani" (w domyśle poszkodowani użytkownicy) musieli by zrobić we własnym zakresie


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - maciek49 - 17-03-2011 00:27

ja mam tylko pytanie, czy ping będzie mniejszy, czy to tylko zależy ode mnie jaki jest ?

trzeba chyba zainwestować w VPS.


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - ambrell - 17-03-2011 00:48

Grze_chu, jak Ci idzie?Wink


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Grze_chu - 17-03-2011 17:47

Jak to zwykłem odpisywać na GG:
"powolutku ale do przodu" Big Grin

@maciek49:
z definicji pingu (http://pl.wikipedia.org/wiki/Ping) wynika, że jest to czas dostępu od klienta do serwera, więc mój bot nic z tym nie zdziała,
VPS też wiele nie pomoże, bo z moich "badań" wynikło że to lockerz ustala czas podbicia, na VPS z bardzo niskim pingiem ( pozdrawiam właściciela Big Grin ) podbicia wahały się od 800ms do 1.4s, takie wyniki uzyskuje u siebie w domu...