Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu (/Temat-BID-LockerzBidHelper-by-Grze-chu-27644)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


[BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Grze_chu - 30-01-2011 00:20

Witam!

Chciałbym wam przedstawić mojego bota do aukcji Lockerz.com.
Bot działa z najnowszym skryptem aukcji

Informacje ogólne:

- aktualna wersja bota: 3.2.1 (wersja oficjalna)
- forma bota: dodatek do Google Chrome
- cena: jako że "limit użytkowników" został już prawie osiągnięty, cena to: 20$
- sposób płatności: PayPal, mBank

Wymagania:

- przeglądarka Google Chrome
- internet
- konto Lockerz.com
- zdrowy rozsądek (jeżeli będziemy licytować i wygrywać co popadnie, to wiadomo że będzie to wyglądać podejrzanie)

ScreenShoty:

[Obrazek: 94045257.png]

[Obrazek: 64341351.png]

[Obrazek: 78056578.png]


FAQ:


-Czy z użyciem tego bota na pewno wygram?
Nie, wygranej nie mogę zagwarantować, zawsze ktoś może być szybszy


-Jaka jest wykrywalność tego bota
Raczej niska, ponieważ działa on w przeglądarce, przez co wygląda jak by licytował to normalny człowiek. Ludzie dostali już wiele potwierdzeń


- A co jeżeli wpłacę pieniądze, a bota nie dostane
Jeżeli masz takie obawy, możemy zrealizować transakcje przez Allegro.pl

- Kupiłem bota i nie mogę wygrać!! Oddaj mi kasę oszuście
Większość użytkowników bota, przesiadło się na serwery VPS, jeżeli nie wiesz co to, Google czeka na Twoje pytania

- Kiedy nowa wersja!!!!!!!!
W swoim czasie, jak wyjdzie zostaniesz o tym poinformowany


"Dupochron"
- mój bot nie gwarantuje wygranych, on kilkukrotnie przyspiesza nasze licytowanie, co zwiększa nasze szanse na wygraną
- nie biorę odpowiedzialności za ewentualne kasacje kont, anulacje wygranych
- kupując bota, dostajesz dostęp do dodatku, oraz przyszłych aktualizacji (o ile takie będą) i instrukcję obsługi
- wszelkie zwroty i reklamacje nie będą uwzględniane



RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - michal2612 - 30-01-2011 00:27

Jak to działa ? (wiem głupie pytanie Tongue ) wpisuje kapcze?


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Grze_chu - 30-01-2011 00:30

Zasadza działania jest nieco bardziej skomplikowana, i wolałbym jej nie zdradzać na otwartym forum


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - adik0070 - 30-01-2011 00:30

Tak, zbierasz je, a później bidujesz, załóżmy, że zebrałeś 100 captch to możesz ustawić 100 bidów itp.

Bardzo skomplikowana, prawie wszyscy wiedzą jak wygenerować captchy..
Idź z powrotem na lcp z taką ceną, o ile się nie mylę Twój identyczny temat trafił do kosza, lecz nie wiem z jakiego powodu.


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Grze_chu - 30-01-2011 00:39

Z powodu "pseudo" łamania regulaminu tamtejszego forum, co było wymyślone przez moderacje, gdyż nigdzie nie znalazłem takiego zapisu w regulaminie... (o czym poinformowałem głównego Administratora)
Dla chętnych, temat znajduje się w koszu.

To że Ty nie jesteś zainteresowany działającym skryptem, to nie znaczy że inni nie są.
Skrypt zgarnął już (na te chwilę) 21 przedmiotów, z czego kilkanaście zostało dziś potwierdzonych, a 5 anulowanych.

Dlaczego drożej? Sprzedaż została limitowana, im mniej osób to ma, tym lepiej i łatwiej będzie coś zgarnąć


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - adik0070 - 30-01-2011 00:42

Napisałem Ci pw, mam pewien skrypt z neta, krąży po sieci, nie wiem czy to nie jest ten Twoj..


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Grze_chu - 30-01-2011 00:55

Odpowiedź poszła! Tongue


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - adik0070 - 30-01-2011 01:05

Spoko, to nie Twój bidder i ogólnie nie działa(na nasze szczęście). Pracuję nad swoim, w którym będzie można ustawić co ile ma podbijać, ile "strzałów" i czasu przed końcem itd. Ale mój nie będzie dostępny ; ]


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - Killer - 30-01-2011 01:07

Jedno jest pewne jesteś nowy i nikt nie wyśle ci nawet złotówki, jeśli nie przedstawisz programu choćby do recenzji mi, adminowi czy komuś wyżej postawionemu. I to nie aluzja, nie twierdze że chcesz kogoś oszukać - sam mam prawdopodobnie wszystkie skrypty i boty jakie były sprzedawane gdziekolwiek (wszystkie otrzymałem jako recenzent).


RE: [BID] LockerzBidHelper by Grze_chu - michal2612 - 30-01-2011 01:21

a jak zbierać kapcze?