Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Długość sesji na Lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Długość sesji na Lockerz (/Temat-Rozwiazane-Dlugosc-sesji-na-Lockerz-2763)



[Rozwiązane]Długość sesji na Lockerz - Artur1995Zdw - 05-03-2010 13:57

Witam!
Mam taki śmieszny problem z Lockerz. Po ostatnim restock'u nie oglądałem filmików parę dni i dzisiaj chciałem nadrobić zaległości ;p
Ale po obejrzeniu filmiku, zamiast dostać Captcha do przepisania odświeża mi stronkę i wyświetla panel logowania. A po zalogowaniu jestem w MyLocker a nie w Play :/ Przy krótkich filmach (poniżej minuty) nie ma problemu, ale przy dłuższych kończy mi się sesja :/ Co robić?


RE: Długość sesji na Lockerz - Tech - 05-03-2010 15:50

Hmm, jaką masz przeglądarkę? Może spróbuj na innej.


RE: Długość sesji na Lockerz - tomekkula - 05-03-2010 15:57

Tak jak kolega wyżej napisał spróbuj inną przeglądarkę.
A jak lecą te dłuższe filmy to je oglądasz czy robisz coś innego w internecie?


RE: Długość sesji na Lockerz - pawliszon - 05-03-2010 16:04

Ja zauważyłem, że jeśli klikam na film i szybko zmieniam zakładkę (bo mnie np nie interesuje) to film w ogóle nie startuje. Natomiast jeśli zostaję i poczekam chwilę to film się w końcu włączy, trzeba czekać - może to coś Ci pomoże.


RE: Długość sesji na Lockerz - tomekkula - 05-03-2010 16:13

No więc właśnie. Jeżeli chcesz robić coś innego i tylko słuchać dźwięku filmów to włącz inną przeglądarkę.


RE: Długość sesji na Lockerz - rj7rad - 05-03-2010 16:16

Ja tam na jednej kartce mam włączony film, a na drugiej robię coś innego Wink


RE: Długość sesji na Lockerz - Marello - 05-03-2010 16:42

(05-03-2010 13:57)Artur1995Zdw napisał(a):  Witam!
Mam taki śmieszny problem z Lockerz. Po ostatnim restock'u nie oglądałem filmików parę dni i dzisiaj chciałem nadrobić zaległości ;p
Ale po obejrzeniu filmiku, zamiast dostać Captcha do przepisania odświeża mi stronkę i wyświetla panel logowania. A po zalogowaniu jestem w MyLocker a nie w Play :/ Przy krótkich filmach (poniżej minuty) nie ma problemu, ale przy dłuższych kończy mi się sesja :/ Co robić?

Identyczny problem miałem na Google Chrome, w moim przypadku po prostu zmieniłem przeglądarkę na Firefoxa i ten problem mi się nie powtarza, co prawda mam czasami problemy z włączeniem filmu, ale to tylko wieczorami 21, 22 Smile


RE: Długość sesji na Lockerz - Artur1995Zdw - 06-03-2010 11:47

Aha dzięki Wink
Też właśnie korzystam z Google Chrome, ale Lockerz sprawdzam teraz na Firefox i jest wszystko w porządku.


RE: Długość sesji na Lockerz - Alcor - 06-03-2010 11:54

Wyjaśnione, więc zamykam.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Długość sesji na Lockerz - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.