Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Paypal-na lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Paypal-na lockerz (/Temat-Rozwiazane-Paypal-na-lockerz-27601)



[Rozwiązane]Paypal-na lockerz - Pani_Gozdzikowa - 29-01-2011 14:10

Wiem wiem dużo o ty było pisane ale chcę żeby mi ktoś to wytłumaczył

Mam konto na Paypal i zamówił bym na Lockerz np 500$ to na czym to polega dalej.Dzięki z Góry


RE: Paypal-na lockerz - Magnus - 29-01-2011 14:22

Zamawiasz na lockerz paypal.Aby Ci przyszedł musisz na lockerz i na paypal mieć ten sam e-mail ewentualnie na paypal możesz dodać email ten co na lockerz dam można dodać kilka emaili Smile.Wysyłają potwierdzenie lub nie i kasa przychodzi.Różnie wysyłają raz po paru dniach raz po paru tygWink.


RE: Paypal-na lockerz - Morgoth2 - 29-01-2011 14:24

1]Na 99% nigdy nie wygrasz 500$...
2]O ile wygrasz to czekasz na potwierdzenia nagrody, w tym przypadku PP o wartości X [czekasz okolo 2 tygodni], następnie czekasz aż Ci wyślą na Twoje konto.
3]Po otrzymaniu kasy możesz ją wypłacić na swoje konto bankowe lub cieszyć się zakupami za pośrednictw PP [w PL bardzo rzadka możliwość]

Ps. PP-paypal


RE: Paypal-na lockerz - Grabowkers - 29-01-2011 14:24

500$... marzyciel Jerk
Przeleją ci kasę na adres email taki jak masz na Lockerz i tyle Tongue
Nie wiem czego tu nie rozumiesz.


RE: Paypal-na lockerz - Pani_Gozdzikowa - 29-01-2011 15:48

dobra dzięki


[Rozwiązane]Paypal-na lockerz - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.